chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Gładź biała Polimerowa do nakładania maszynowego od Astex

Gładź biała Polimerowa do nakładania maszynowego od Astex

16.08.2017
Biała gładź polimerowa służy do wykonywania wewnątrz pomieszczeń gładkich powierzchni ścian oraz sufitów, pod malowanie oraz tapetowanie.

Chemia budowlana - Gładź biała Polimerowa do nakładania MASZYNOWEGO. Fot. Astex
Gładź biała Polimerowa do nakładania MASZYNOWEGO. Fot. Astex

Zastosowanie:


Posiada doskonałą przyczepność do podłoży gipsowych, płyt gipsowo­kartonowych, gazobetonu, tynków cementowych, cementowo-wapiennych może być również stosowana na podłoża betonowe. Szczególnie nadaje się do ostatecznego wygładzania i wyrównywania powierzchni przed ostatecznym malowaniem. Umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej, łatwej do pomalowania białej powierzchni. Nie żółknie pod wpływem światła, nie zmienia swoich właściwości fizycznych, prace wykończeniowe daje się wykonywać tak samo łatwo zaraz po wysezonowaniu jak i po upływie dłuższego okresu czasu.

Właściwości:


Gładź polimerowa biała, dzięki zastosowaniu, specjalnej kompozycji wypełniaczy i dodatków pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej wytrzymałej powierzchni, ułatwia pracę podczas nakładania i szlifowania. Innowacyjna receptura przygotowana w oparciu o współpracę z profesjonalnymi firmami wykonawczymi, pozwoliła optymalnie dostosować się do wymagań. Praca gładzią Polimerową firmy Astex ­ Puczyńscy nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, wpływa na komfort i szybkość wykonywanych prac.
REKLAMA:


Zużycie: 1,5÷1,8 m²
- Optymalna twardość i elastyczność,
- Paroprzepuszczalna,
- Odporna na rozwarstwianie,
- Idealna pod malowania,
- Wysoce plastyczny,
- Na cegły, bloczki, pustaki.Autor: Astex - Puczyńscy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt