chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » G-K START i Knauf G-K FINISH

G-K START i Knauf G-K FINISH

28.06.2017
Firma Knauf swoją ofertę wzbogaciła o dwa produkty Knauf G-K START oraz Knauf G-K FINISH, które razem tworzą systemowe rozwiązanie do wykańczania powierzchni płyt g-k.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf

Opis produktów:


Perfekcyjnie dobrane do siebie receptury obydwu mas wpływają zarówno na wysoką jakość powierzchni, jak i szybką, komfortową pracę. Wykańczanie powierzchni płyt g-K za pomocą rozwiązań systemowych gwarantuje pełne dopasowanie produktów, które zapewnią lekki i start oraz gładki finisz.

Knauf G-K Start to proszkowa masa szpachlowa na bazie gipsu do spoinowania krawędzi płyt gipsowo-kartonowych w standardzie Q1 i Q2 z użyciem taśmy zbrojącej. Produkt o doskonałych właściwościach roboczych pozwalających na komfortową i szybką pracę. Wysokich parametrach technicznych jak przyczepność do podłoża i odporność na działające siły rozrywające dając mocne odporne na spękania spoiny płyt gipsowo-kartonowych.
REKLAMA:


- masa proszkowa na bazie gipsu,
- idealna do spoinowania połączeń płyt g-k (Q1 i Q2) z użyciem taśmy zbrojącej,
- do naprawy pęknięć i ubytków,
- łatwe nakładanie, komfortowa i szybka praca,
- odporna na spękania.

Knauf G-K Finish to proszkowa gładź na bazie gipsu do wykańczania spoin oraz całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych w standardzie Q3 i Q4. Produkt o doskonałych właściwościach roboczych takich jak bardzo łatwe nakładanie i szlifowanie, wpływających na komfort i szybkość wykonywanej pracy. Po wyschnięciu i szlifowaniu daje gładką powierzchnię idealną do malowania lub innych prac dekoracyjnych. Doskonały także na podłoża mineralne (tynki gipsowe, cementowo-wapienne) jako warstwa wykończeniowa. Posiada kolor zbliżony do G-K Start.

- proszkowa gładź na bazie gipsu,
- do finalnego wykańczania spoin oraz powierzchni płyt G-K (Q3 i Q4),
- możliwość stosowania na podłożach mineralnych,
- kolor zbliżony do GK-Start.
Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt