chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Siła kontrastów w dekoracji wnętrz

Siła kontrastów w dekoracji wnętrz

13.02.2017
Intensywne, mocne i wyraźne kolory to niezawodny sposób na nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wykorzystując różnorodne kombinacje odcieni można wykreować zarówno klasyczną, jak i nowoczesną aranżację, w której kontrasty będą skutecznie przykuwać wzrok, tworząc jednocześnie spójną całość.

Chemia budowlana - Siła kontrastów w dekoracji wnętrz
Zróżnicowanie kolorów to niezawodny przepis na wnętrze z charakterem. Niekonwencjonalne i odważne połączenia jak na przykład Deser Jeżynowy i Soczysta Gruszka z serii farb Jedynka Ogród Barw pomogą wyrazić własną osobowość i upodobania. Osoby, które poszukują mocnych doznań na pewno poczują się wyśmienicie w barwnych pomieszczeniach i odnajdą energię w intensywnych kolorach wystroju.
Użycie kontrastu w otwartych przestrzeniach pozwoli wyodrębnić pomieszczenia o różnych funkcjach. By oddzielić strefę dzienną od części kuchennej warto zastosować na jednej ze ścian wyróżniający się spośród innych barw odcień – czerwień „Makowe Pole” sprawdzi się w tym przypadku idealnie, podkreślając dodatkowo ciepło domowego ogniska.
Chemia budowlana - Siła kontrastów w dekoracji wnętrz
Chemia budowlana - Siła kontrastów w dekoracji wnętrz

Rozmaite połączenia z bielą dają wiele możliwości dekoracyjnych i są łatwe do wykonania. Wystarczy wybrać ulubiony kolor w żywym odcieniu z palety Jedynka Ogród Barw i kontrast mamy gotowy. Taki akcent doda wnętrzu oryginalności i wyjątkowego stylu, a neutralne dodatki w postaci drewnianych mebli pozwolą zachować harmonię wystroju.
Chemia budowlana - Siła kontrastów w dekoracji wnętrz
Chemia budowlana - Siła kontrastów w dekoracji wnętrz

Dla tych, którzy wolą bezpieczniejsze rozwiązania proponujemy nasycone kolory w naturalnych odcieniach. Kolory ziemi i promieni zachodzącego słońca uzupełniają się tak samo w domu jak i w przyrodzie, tworząc przytulne wnętrze i zapewniając mieszkańcom poczucie najwyższego komfortu.

Fot. Tikkurila Polska SA.

(Oceń ten artykuł):
(0.7)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt