chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Kolorystyczne inspiracje na 2017 rok z Tikkurila

Kolorystyczne inspiracje na 2017 rok z Tikkurila

08.02.2017
Barwy pełne delikatności i elegancji, harmonijne zestawienia łączące nowoczesność z rustykalnymi odcieniami oraz żywe i zaskakujące kombinacje kolorów – to najnowsze propozycje Tikkurila, które zaprezentowane zostały w Katalogu Inspiracji 2017. Wśród aranżacyjnych pomysłów marki na ten rok nie brakuje stylizacji z klasyczną bielą czy szarościami, a także niestandardowych efektów dekoracyjnych.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

W najnowszym katalogu Tikkurila zachęca do zanurzenia się w świat kolorów z kolekcją Color Now w nowej odsłonie. Tworzą ją trzy palety kolorystyczne czerpiące zarówno z kultury, jak i natury. Pierwsza z nich Hazy łączy w spójną całość subtelne barwy, eleganckie aranżacje i kobiecy smak. Można w niej odnaleźć zarówno kremowe ściany, w które wplecione są naturalne zielone barwy, pełne łagodności pastelowe stylizacje z nieco wyraźniejszym ceglanym odcieniem, jak i przełamane szarością kombinacje błękitu i zieleni, które choć mocniejsze, wciąż zachowują nastrojowy charakter.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

W kolekcji Clay Tikkurila stawia na bliskość natury, łącząc elementy nowoczesności z rustykalną kolorystyką w świeżym wydaniu. Tutaj granat umiejętnie współgra z pastelami tworząc nieoczywistą, ale w pełni zgodną aranżację, zaś w odważnym połączeniu z wyrazistą szarością pokazuje swą otulającą i odprężającą moc. Dla wyciszenia w ramach palety Clay Tikkurila proponuje odcienie, na bazie których można wykreować ciepłe wnętrza z odpowiednią dawką pozytywnej energii.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Kolekcja Growth to z kolei pełna temperamentu mieszanka żywych kolorów, nawiązująca do dzikiej, nieokiełznanej mocy natury i zaskakująca ciekawymi odważnymi połączeniami barw. Kryją się za nią zestawienia zieleni z pomarańczą, które pomogą wyzwolić chęć do działania czy słoneczny odcień dnia, sam w sobie będący czystą i niestłumioną energią, nawet gdy wkomponowany jest w ciemne barwy nocy. Efekt z całą pewnością pobudzający!

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt