chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » Farba ATLAS SALTA E do zadań specjalnych

Farba ATLAS SALTA E do zadań specjalnych

22.06.2016
ATLAS SALTA E to elewacyjna farba akrylowa do stosowania na trudne podłoża. Dzięki doskonałym właściwościom sprawdza się na powierzchniach narażonych na silne zabrudzenia czy uszkodzenia mechaniczne. Jest także idealnym rozwiązaniem do malowania powierzchni w miejscach położonych na terenach o podwyższonej wilgotności.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Odporna na uszkodzenia


ATLAS SALTA E to farba akrylowa zaprojektowana z myślą o odświeżaniu starych, zniszczonych i brudnych powłok elewacyjnych. Jest również rekomendowana do tynków mineralnych wykończonych powłokami malarskimi, wysezonowanych tynków mineralnych oraz do tynków dyspersyjnych. Produkt ATLASA cechuje wysoka odporność na ścieranie i uderzenia mechaniczne. Dzięki temu farba sprawdza się na elewacjach szkół, obiektów sportowych, oraz w budownictwie mieszkaniowym.

Oszczędza czas i pieniądze


ATLAS SALTA E nie wymaga rozcieńczania i jest gotowa do nakładania po dokładnym wymieszaniu. Produkt nie kapie i bardzo dobrze rozprowadza się po powierzchni, dzięki czemu łatwe jest zachowanie czystości w miejscu pracy. Bardzo dobra siła krycia oszczędza ponadto czas wykonawcy i pieniądze inwestora.
REKLAMA:


Unikatowa receptura farby ATLAS SALTA E, w skład której wchodzą m.in. żywice akrylowe sprawia, że powierzchnie pokryte farbą są niewrażliwe na obciążenia termiczne. Produkt tworzy powłokę odporną na rysy i spękania warstw znajdujących się pod nią w przypadku powierzchni narażonych na wyeksponowanie i duże nasłonecznienie.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
ATLAS SALTA E jest produktem odpornym na starzenie, promienie UV i wymywanie.
400 kolorów, od intensywnych barw po stonowane pastele (zgodne z kolorystyką SAH) odpowiada najnowszym trendom urbanistycznym pozwalają elegancko i trwale dobrać kompozycję kolorystyczną budynku.

Estetyczna i funkcjonalna


ATLAS SALTA E jest farbą niskonasiąkliwą. Zawarty w produkcie system BIO OCHRONA zabezpiecza powierzchnie przed rozwojem pleśni i grzybów oraz chroni malowane podłoża przed przenikającą z zewnątrz wilgocią. Mikroskopijna gładkość i zwartość powłoki umożliwiają samooczyszczenie pokrytej farbą powierzchni. Osiadające zanieczyszczenia łatwo tracą kontakt z farbą i, dzięki dodatkowym hydrofobom, usuwane są wraz z deszczem i wiatrem.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Elewacyjna farba akrylowa ATLAS SALTA E to produkt, którego cech użytkowych przedstawiać nie trzeba. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędne są idealny, nowoczesny efekt końcowy i nowoczesny wygląd elewacji.

Najważniejsze cechy ATLAS SALTA E:


- Odporna na zwietrzenie, opady atmosferyczne oraz agresywne składniki zawarte w podłożu i w środowisku naturalnych,
- Dobre właściwości kryjące,
- Nisko nasiąkliwa,
- Efekt samooczyszczenia,
- Ponad 400 nowoczesnych, trwałych kolorów,
- BIO OCHRONA,
- Gładka i matowa powłoka,
- Krótki czas schnięcia (od 2 do 4h).

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.1)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt