chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Fundamenty i piwnice

Czytaj więcej chemia budowlana - Profesjonalne wylewki samopoziomujące
sposób wyświetlania:
Fundamenty i piwnice - hydroizolacje

Hydroizolacje mają ogromny wpływ na trwałość obiektu budowlanego jak również na jego walory użytkowe. Izolacje wodochronne powinny tworzyć szczelną, elastyczną oraz ciągłą powłokę. Dodatkowo powinny być odporne na działanie agresywnych wód gruntowych oraz na korozję biologiczną.

Z myślą o jego profesjonalnym ociepleniu powstał formowany ciśnieniowo styropian do izolacji fundamentów – Knauf Therm EXPERT HYDRO o podwyższonej hydrofobowości.

Aby skutecznie przeciwdziałać niszczącemu wpływami wody na budynki, Weber proponuje nową emulsję bitumiczną webertec bitumal.

Bitumiczne izolacje fundamentów – jak dobrać do typu budynku oraz rodzaju gleby?

Firma Krystaline Technology S.A. z Hiszpanii rozwinęła systemy hydroizolacji do betonów, a ich nowa domieszka krystaliczna 4-tej generacji spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

Podpowiadamy o czym należy pamiętać podczas wykonywania hydroizolacji fundamentów?

Weber oferuje nowy produkt do hydroizolacji – dwu komponentową polimerowo-bitumiczną masę uszczelniającą weber.tec 920. Wyrób charakteryzuje bardzo dobra elastyczność i wysoka pozostałość masy suchej po związaniu (80 proc.).

Nowa linia mas polimerowo bitumicznych marki TYTAN Professional

Firma Remmers od początku swojego istnienia poświęcała szczególną uwagę zagadnieniu zabezpieczenia fundamentów, piwnic i cokołów budynków przed wodą. Systemowe rozwiązania opracowane wiele lat temu nadal znakomicie sprawdzają się w praktyce, jednak rynek budowlany wymusza opracowywanie hydroizolacji coraz skuteczniejszych i jednocześnie coraz prostszych w wykonaniu.

Cementowa mikrozaprawa Antol AQUAPROOF to proponowana nowość przez firmę Torggler.

Zaprawy zabezpieczające Hydroizolacja-2K firmy Den Braven zapewnią nieprzepuszczalną dla wody barierę w łazience i kuchni, jak i na balkonie oraz tarasie, a nawet w piwnicy.

Firma KREISEL wprowadza do swojej oferty nowość uniwersalną izolację DYSPERBITUM 830.

W marcu 2015 firma wprowadziła do oferty preparat iniekcyjny KÖSTER Crisin 76 Koncentrat, który powstał w wyniku ulepszenia i modyfikacji receptury preparatu Crisin 76.

BOLIX wprowadza nową linię produktów przeznaczonych do wykonywania hydroizolacji elementów budynku, mających bezpośrednią styczność z gruntem

Sopro KMB 650 to grubowarstwowa, jednoskładnikowa, nie zawierająca rozpuszczalników powłoka na bazie wypełnionej polistyrenem i modyfikowanej polimerami emulsji bitumicznej, przeznaczona do wytwarzania elastycznych, mostkujących rysy uszczelnień budowlanych.
1
2345678następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt