chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Fundamenty i piwnice

Czytaj więcej chemia budowlana - Hala Leszka Blanika wyposazona w posadzki zywiczne Flowcrete
sposób wyświetlania:
Fundamenty i piwnice - hydroizolacje

Istnieje wiele materiałów, które można wykorzystać do zaizolowania fundamentów przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci. To, jaki rodzaj należy wybrać, zależy...

Nastał najlepszy czas na sprawdzenie stanu pokrycia dachowego z papy i wykonanie potrzebnych prac naprawczych

Jedną z podstawowych cech styropianu, która determinuje jego właściwości izolacyjne, jest to, że nie chłonie wody. Jednak niektóre elementy domu takie, jak...

Profesjonalne produkty nie tylko dla profesjonalistów

Hydroizolacje mają ogromny wpływ na trwałość obiektu budowlanego jak również na jego walory użytkowe. Izolacje wodochronne powinny tworzyć szczelną, elastyczną oraz ciągłą powłokę. Dodatkowo powinny być odporne na działanie agresywnych wód gruntowych oraz na korozję biologiczną.

Z myślą o jego profesjonalnym ociepleniu powstał formowany ciśnieniowo styropian do izolacji fundamentów – Knauf Therm EXPERT HYDRO o podwyższonej hydrofobowości.

Aby skutecznie przeciwdziałać niszczącemu wpływami wody na budynki, Weber proponuje nową emulsję bitumiczną webertec bitumal.

Bitumiczne izolacje fundamentów – jak dobrać do typu budynku oraz rodzaju gleby?

Firma Krystaline Technology S.A. z Hiszpanii rozwinęła systemy hydroizolacji do betonów, a ich nowa domieszka krystaliczna 4-tej generacji spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

Podpowiadamy o czym należy pamiętać podczas wykonywania hydroizolacji fundamentów?

Weber oferuje nowy produkt do hydroizolacji – dwu komponentową polimerowo-bitumiczną masę uszczelniającą weber.tec 920. Wyrób charakteryzuje bardzo dobra elastyczność i wysoka pozostałość masy suchej po związaniu (80 proc.).

Nowa linia mas polimerowo bitumicznych marki TYTAN Professional

Firma Remmers od początku swojego istnienia poświęcała szczególną uwagę zagadnieniu zabezpieczenia fundamentów, piwnic i cokołów budynków przed wodą. Systemowe rozwiązania opracowane wiele lat temu nadal znakomicie sprawdzają się w praktyce, jednak rynek budowlany wymusza opracowywanie hydroizolacji coraz skuteczniejszych i jednocześnie coraz prostszych w wykonaniu.

Cementowa mikrozaprawa Antol AQUAPROOF to proponowana nowość przez firmę Torggler.

Zaprawy zabezpieczające Hydroizolacja-2K firmy Den Braven zapewnią nieprzepuszczalną dla wody barierę w łazience i kuchni, jak i na balkonie oraz tarasie, a nawet w piwnicy.
1
23456789następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt