chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Oryginał jest tylko jeden – klej do styopianu TYTAN

Oryginał jest tylko jeden – klej do styopianu TYTAN

07.10.2015
Wprowadzony w 2008 roku przez SELENĘ, Klej do styropianu TYTAN, zrewolucjonizował dotychczasowy sposób wszelkich prac budowlanych i remontowych. Nowa technologia kleju w puszcze, nie wymagała już od wykonawcy konieczności podłączenia na budowie prądu i wody oraz problemowego transportu kilkudziesięciu worków z zaprawą. Klej do styropianu TYTAN, to idealne rozwiązanie dla wysokiej klasy fachowców, którzy cenią sobie łatwość aplikacji i doskonałą jakość.

Chemia budowlana - Fot. Selena
Fot. Selena
Nowa generacja szerokiej gamy materiałów budowlanych coraz znaczniej ułatwia nawet najbardziej skomplikowane prace. Oszczędność czasu, łatwość aplikacji to cechy profesjonalnych produktów, do grona których należy szybkoschnący Klej do styropianu TYTAN, obecny na rynku w wersji pistoletowej oraz wężykowej. Specjaliści i pasjonaci w branży są zgodni - Wcześniej klejenie elementów ze styropianu nie było tak proste i przyjemne.

Pierwszym etapem ocieplania domu jest zwykle przyklejenie styropianu. Używając sypkiej zaprawy w worku nie da rady wcześniej przygotować większej ilości, z uwagi na jej szybkie zasychanie. Przy użyciu Kleju do styropianu TYTAN zaoszczędzam mnóstwo czasu, bo, po pierwsze, jest on gotowy do użycia natychmiast po wstrząśnięciu, po drugie, nie wymaga ciągłego przerywania pracy, żeby przygotować kolejną porcję zaprawy. Bezpośrednio po nałożeniu kleju przykładamy płytę do ściany dociskając z niewielką siłą. Płyty możemy szlifować i kołkować już dwóch godzinach. Styropian klejony metodą tradycyjną odchodzi od muru nawet po dwóch dniach od przyklejenia, a TYTAN daje mocne i trwałe związanie już w dwie godziny. Po tym czasie styropian nie da się oderwać od ściany. – zaznacza Czesław Talarek, właściciel firmy remontowo budowlanej, który od kilkunastu lat pracuje na produktach marki TYTAN.
Chemia budowlana - klejenie płyt GK, Fot. Selena
klejenie płyt GK, Fot. Selena
Chemia budowlana - klejenie płyt OSB, Fot. Selena
klejenie płyt OSB, Fot. Selena

W odróżnieniu od tradycyjnej metody klejenia elementów styropianowych, TYTAN jest prosty w użyciu i nie wymaga stosowania dodatkowych materiałów czy narzędzi, jak woda, prąd czy wysokogabarytowy sprzęt do mieszania, które nie zawsze na miejscu są do dyspozycji. Jego atutami są również szybkość utwardzania oraz wyjątkowo mocna spoina.
Puszkę z Klejem do styropianu TYTAN wystarczy doprowadzić do temperatury pokojowej i przez ok. 30 sekund intensywnie nią wstrząsać.
Chemia budowlana - klejenie parapetu, Fot. Selena
klejenie parapetu, Fot. Selena
Chemia budowlana - klejenie ciepłego parapetu, Fot. Selena
klejenie ciepłego parapetu, Fot. Selena

Profesjonalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy, przeznaczony jest do klejenia płyt styropianowych, (XPS, EPS) do ścian, garaży, dachów, fundamentów, ale ma o wiele szersze zastosowanie. Z powodzeniem można go używać do klejenia parapetów, listew ozdobnych, płyt g-k, paneli ściennych, lekkich elementów dekoracyjnych oraz kasetonów.
Klej sprawdzi się przy pracach ociepleniowych ścian zewnętrznych budynku, zarówno nowych jak i poddawanych termorenowacji, ale również wykończeniowych gdzie wykorzystywanych jest wiele elementów ze styropianu. Polecany jest zarówno wykonawcom jak i majsterkowiczom, których pasjonuje montaż sztukaterii.
Chemia budowlana - klejenie płyt styropianowych, Fot. Selena
klejenie płyt styropianowych, Fot. Selena
Chemia budowlana - klejenie kasetonów i sztukaterii, Fot. Selena
klejenie kasetonów i sztukaterii, Fot. Selena

Zalety:
- łatwy i wygodny w użyciu
- doskonała przyczepność do podłoży mineralnych oraz styropianu
- zastosowanie w szerokim zakresie temperatur
- wysoka izolacyjność termiczna
- ogranicza rozwój grzybów i pleśniDlaczego WYKONAWCA wybierze Klej do styropianu TYTAN?
- bo jest szybki w przygotowaniu i obsłudze
- bo jest uniwersalny – puszki 750ml pasują do standardowych pistoletów do pian
- bo jest prosty, czysty i łatwy w użyciu
- bo nie wymaga mieszania z wodą
- bo może być ponownie użyty po przerwaniu akcji

Dlaczego INWESTOR wybierze Klej do styropianu TYTAN?
- bo oszczędzi na kosztach robocizny
- bo ma bardzo wysoką wydajność
- bo jest lekki w transporcie i przechowywaniu
- bo oszczędzi na kosztach składowania i transportu
- bo ma długi okres przydatności, produkt nie wysycha w odpowiednio przechowywanych opakowaniach
- bo do składowania potrzeba dużo mniej powierzchni magazynowej

Klej do styropianu TYTAN dostępny teraz w wyjątkowej promocji, w wybranych punktach sprzedaży.
(materiał sponsorowany)
REKLAMA:
Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt