chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Ruck–Zuck Beton – szybki montaż w ogrodzie

Ruck–Zuck Beton – szybki montaż w ogrodzie

28.06.2012
Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix
Letni czas sprzyja realizacji indywidualnych pomysłów w otoczeniu domu. Drobne prace budowlane w ogrodzie można wykonać szybko i łatwo z użyciem szybkowiążącej zaprawy Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix. Dzięki specjalnie dobranej recepturze Ruck-Zuck Beton gwarantuje pewność wykonania i oszczędność czasu.

Ogród oraz najbliższe otoczenie domu, to miejsca, o które chcemy zazwyczaj zadbać sami i zaaranżować według własnych oczekiwań. Wiele drobnych prac możemy z powodzeniem wykonać we własnym zakresie, co nie tylko dostarcza nam satysfakcji, lecz również daje pewność, że każdy szczegół jest zgodny z naszym indywidualnym zamysłem. Montaż takich elementów jak słupki ogrodzeniowe, lampy, parasole, huśtawki i suszarki na bieliznę czy przygotowanie fundamentów pod altanki, murki lub kwietniki, wbrew pozorom nie należą do trudnych i wymagających zadań. Używając do wykonania drobnych ogrodowych prac budowlanych zaprawy Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą. Dzięki unikalnej recepturze zaprawa nie wymaga mieszania, wystarczy jedynie zalać ją odpowiednia ilością wody i pozostawić do stwardnienia. Rozwiązanie takie pozwala uniknąć uszkodzeń i zabrudzeń w ogrodzie spowodowanych zwykle przygotowaniem tradycyjnych zapraw.
Przeczytaj również: Jak obudować komin
REKLAMA:


Przyjemne z pożytecznym


Ruck-Zuck Beton firmy quick-mix to gotowa zaprawa betonowa, która nadaje się do obróbki w stanie suchym, a po związaniu tworzy trwałe i mrozoodporne elementy betonowe. Dzięki łatwości stosowania świetnie nadaje się do wszelkich drobnych robót w ogrodzie wymagających szybkiego i solidnego wiązania także tam gdzie niemożliwe jest przygotowanie standardowej zaprawy np. ze względu na brak prądu. Jest niezastąpiony przy montażu i kotwieniu elementów, takich jak parasole, lampy i słupki ogrodzeniowe oraz przy wykonywania fundamentów pod małe altanki, murki i kwietniki. Ruck-Zuck Beton jest wodoodporny, co czyni go odpowiednim materiałem do stosowania w ogrodach, gdzie powierzchnie wystawione są nie tylko na działanie naturalnych opadów, lecz również wody pochodzącej z nawadniania dodatkowego.

Szybki montaż – raz, dwa i gotowe


Dzięki specjalnie przygotowanej recepturze, szybkowiążący beton do montażu i kotwienia elementów nośnych Ruck-Zuck Beton można układać bez wcześniejszego wymieszania, bezpośrednio na docelowym podłożu. Sucha mieszanka pozwala na dokładne wypełnienie przygotowanego pod montaż otworu lub wykopu i dzięki temu stabilne zamocowanie poszczególnych elementów. Miejsce, w którym zostanie zastosowany beton nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy oczyścić je tak, aby nie pozostały żadne luźne i sypkie substancje i delikatnie zwilżyć w celu zwiększenia przyczepności. Materiał należy wsypywać warstwami o grubości ok. 10 – 15 cm i polewać odpowiednią ilością wody, a ostatnią warstwę wygładzić. Po całkowitym związaniu Ruck-Zuck Beton zyskuje właściwości wodoodporne i utrzymuje swoją parametry zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Dzięki temu gwarantuje solidną przyczepność i mocowanie.

Chemia budowlana - Ruck–Zuck Beton – szybki montaż w ogrodzie
Cena: worek 25 kg od 26 PLN
Przeczytaj również: Jak zbudować grill w ogrodzie

Dane techniczne:


- Temperatura stosowania: +5°C do + 30 °C;
- Czas stosowania: natychmiast po wymieszaniu;
- Czas mieszania: ok. 3 – 5 min.;
- Wydajność: ok. 13 l zaprawy z 25 kg.

Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.5)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt