chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System

Ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System

18.08.2011
Z myślą o domach pasywnych firma Wolf System przygotowała w swojej ofercie cieplejszą Ultra-Thermo-Mega-Wand – nową ścianę prefabrykowaną o jeszcze lepszych parametrach cieplnych. Nowe rozwiązanie firmy Wolf System jest nie tylko trwałe, ale przede wszystkim posiada współczynnik przenikalności cieplnej U rzędu nawet 0.1 W/m2K.

Chemia budowlana - Ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System
Przeczytaj również: Systemy zapraw Tytan TEO
REKLAMA:


Wracając pamięcią do czasów dzieciństwa przypominamy sobie bajkę o trzech świnkach, którym zagroził zły wilk. Jedynie ta, która postawiła sobie dom z dobrego surowca miała szansę uchronić się przed niebezpieczeństwem. Przekładając tę historię na nasze dorosłe życie możemy powiedzieć, że dzisiaj złowrogie dla nas są przede wszystkim czynniki atmosferyczne. Zanim postawimy dom zastanawiamy się więc, które tworzywo da nam najwięcej ciepła oraz ochrony. Jednym z rozwiązań, cieszących się coraz większą popularnością, są domy prefabrykowane oparte na szkielecie konstrukcji drewnianej. Nowa cieplejsza ściana domu prefabrykowanego firmy Wolf System, zwana Ultra-Thermo-Mega-Wand to maksimum ciepła i bezpieczeństwa.

2 razy Ultra…


Firma Wolf System Sp. z o.o stworzyła jeszcze cieplejszą i bardziej odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne ścianę Ultra-Thermo-Mega-Wand. Ściana, w zależności od naszych potrzeb, może być docieplona płytą styropianową od 12 cm do nawet 20 cm. Dzięki takiej konstrukcji współczynnik przenikalności cieplnej U został zmniejszony do 0.1 W/m2K. Oznacza to komfort cieplny, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Od wewnętrznej strony ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand składa się z: ognioodpornej płyty kartonowo – gipsowej, płyty izolacyjnej drewnopochodnej, 160 mm płyty wiórowej, folii paraizolacyjnej oraz konstrukcji drewnianej. Natomiast wewnętrzny obszar konstrukcji szkieletowej wypełniony jest wełną mineralną, zapewniającą doskonałą izolację nie tylko termiczną, ale także akustyczną. Do zewnętrznej części konstrukcji ściany Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System zalicza się: płyta wiórowa wodoodporna V100, warstwa kleju pod wybrane przez nas szerokościowo płyty styropianowe, a także siatka z włókna szklanego. Na koniec ścianę pokrywa się podkładem tynkarskim oraz akrylowym tynkiem zewnętrznym. Tak solidnie zbudowana konstrukcja, po uzupełnieniu i szpachlowaniu łączeń ścian, trafia na budowę.

… równa się cieplej!


Prefabrykowana ściana zewnętrzna Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System to mocna i wytrzymała przegroda w konstrukcji szkieletowej. Części składowe ściany przygotowywane są w budynku w hali produkcyjnej. Układanie na taśmie materiałów izolacyjnych zapewnia utrzymywanie stałej temperatury w przegrodach, czego nie można zapewnić, budując dom w sposób tradycyjny.

Ściany zewnętrzne Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf System Sp. z o.o. dają nam gwarancję wyjątkowo ciepłego, ekologicznego oraz cichego domu, który powstaje w bardzo krótkim czasie. Co równie ważne, dzięki materiałom, z których wykonana jest ściana, zostaje utrzymana naturalna wilgotność powietrza. Decydując się na dom prefabrykowany nie tylko chronimy środowisko, ale także decydujemy się zdrowy styl życia i przyjazne dla naszej rodziny otoczenie.Dom o solidnej konstrukcji, ciepły oraz odporny na czynniki zewnętrzne jest marzeniem każdej rodziny. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się budowy prefabrykowane, które są ekologiczne i cechują się energooszczędnością. Cieplejsza ściana Ultra – Thermo – Mega – Wand to rozwiązanie firmy Wolf System, które będzie strzec naszego ogniska domowego przez długie lata, niezależnie od panującej na dworze aury.

Nowa, cieplejsza ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand
Cena brutto domu za 1 m2 pow. użytkowej: ok. 1900 zł dla ściany Ultra

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt