chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » GRZYBO-IZOL MUR

GRZYBO-IZOL MUR

19.08.2008
Środek grzybobójczy do tynków i murów.

Chemia budowlana - GRZYBO-IZOL MUR<br />
Zalety środka:
skutecznie likwiduje pleśń, usuwa czarne naloty z tynków, murów, fug, płytek ceramicznych, itp. nie przebarwia tynków i powłok malarskich, nie zawiera chloru wydajny prosty i szybki w aplikacji.
Przeczytaj również: Impregnat Extra marki Drewnochron
REKLAMA:


ZASTOSOWANIE:
GRZYBO-IZOL MUR jest preparatem przeznaczonym do zwalczania grzybów pleśniowych na tynkach, murach, ścianach pokrytych farbami, wewnątrz i zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych, również w tzw. pomieszczeniach mokrych: sanitariaty, pralnie, baseny, myjnie samochodowe, kuchnie, jadalnie, itp.
Preparat można stosować w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi i zwierząt, także w celach profilaktycznych.

Postać produktu: ciecz gotowa do użycia.

DANE TECHNICZNE:
Wszelkie pisemne lub ustne informacje, zalecenia i wskazówki zostały udzielone na podstawie najlepszej naszej wiedzy, badań i doświadczeń, w dobrej
wierze zgodnie z zasadami obowiązującymi w naszej Spółce. Każdy z użytkowników tego materiału upewni się na wszelkie możliwe sposoby, włącznie ze
sprawdzeniem produktu końcowego w odpowiednich warunkach, o przydatności dostarczanych materiałów dla osiągnięcia celów zamierzonych przez
niego. Spółka ani upoważnieni przedstawiciele nie mogą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione na skutek nieprawidłowego bądź
błędnego użycia jej materiałów.ZGODNOŚĆ Z NORMAMI I WYMAGANIAMI JAKOŚCIOWYMI:
Produkt posiada pozwolenie MZ na obrót produktem biobójczym – nr 3085/06
Deklaracja zgodności nr 4/IM/2007.

SPOSÓB UŻYCIA:
OPAKOWANIA, PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT:
OSTRZEŻENIA I ZALECENIA BHP:
Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu, wdychania par, przestrzegać zasad higieny, pracować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Szczegółowe wskazówki udzielania pierwsze pomocy zawarto w punkcie 4 karty charakterystyki preparatu.
Karta charakterystyki dostępna na stronie internetowej.
Data aktualizacji: 2007-09-21

ICOPAL S.A.Przygotowanie podłoża: Oczyścić podłoże, usunąć odspojenia powłok malarskich, osypliwe tynki zbić do podłoża.
Aplikacja: Nanosić na powierzchnie 2-3-krotnie przez natrysk lub za pomocą pędzla w ilości 0,1l na jedną warstwę, łącznie 02,-0,3l. Tynk i/lub powłokę malarską można nakładać po wyschnięciu powierzchni.
Profilaktycznie środek nanosić 2-krotnie. Jeśli istnieje konieczność mechanicznego usuwania grzybów pleśniowych po pierwszym naniesieniu środka należy na mokro szpachlą usunąć grzyby. Po wyschnięciu odgrzybioną powierzchnię pokryć środkiem dwukrotnie.
Dezynfekcje powierzchni poprzedzić usunięciem przyczyny zawilgocenia, sprawdzić drożność kanałów wentylacyjnych.

Zalecane zużycie: profilaktycznie 200ml na 1m2 powierzchni zwalczanie pleśni: 300ml na 1m2 powierzchni.

Czyszczenie sprzętu: sprzęt myć wodą.
Przeczytaj również: Krótko o grzybach w budownictwie
Opakowania: kanistry PE: 1 l; 5 l.

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach producenta, w temp. > +5 ºC.

Termin ważności: 12 -miesięcy od daty produkcji.

Transport: Produkt nie został zaklasyfikowany jako niebezpieczny w świetle przepisów transportowych i może być przewożony dowolnymi środkami transportu w temp.> +5ºC.

Autor: Icopal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt