chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » FAST UNI- LEVEL

FAST UNI- LEVEL

06.12.2017
Do rodziny posadzek samopoziomujących FAST dołączył FAST UNI- LEVEL. To produkt przeznaczony do wykonywania wylewek wyrównujących o grubości od zaledwie 3 do aż 30 mm, jest więc idealny do stosowania na powierzchniach o znacznych nierównościach.

Chemia budowlana - Fot. Fast
Fot. Fast
Posadzka FAST UNI- LEVEL doskonale nadaje się pod płytki ceramiczne, wykładziny, parkiety, deski warstwowe i panele. Jest również idealna do wyrównywania podkładów w systemach ogrzewania podłogowego. Podobnie jak pozostałe produkty z rodziny nadaje się do wylewania ręcznego lub maszynowego. Jej ogromnym atutem jest możliwość ruchu pieszego już po 6 godzinach od aplikacji.

Docelowo FAST UNI- LEVEL, jako uniwersalna posadzka samopoziomująca, zastąpi obecnie oferowane produkty, tj. FAST MINI- LEVEL i FAST MIDI- LEVEL.
REKLAMA:


Uwagę zwraca także nowa szata graficzna FAST UNI- LEVEL, która będzie sukcesywnie wdrażana również dla innych produktów z asortymentu FAST.


Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt