chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Farby

Czytaj więcej chemia budowlana - Prawidłowe wykończenie elewacji
sposób wyświetlania:
Farby - poradnik

Mieszkanie to nasza oaza spokoju, bezpieczna przystań, w której odpoczywamy po ciężkim dniu, czy też zapraszamy przyjaciół, gdy chcemy w gronie najbliższych spędzić wolny czas

Specyfika niektórych wnętrz sprawia, że warto malować je farbami o konkretnym przeznaczeniu

Przygotowane do malowania ściany, z daleka zawsze wyglądają dobrze, ale czy efekt na pewno jest idealny?

Okna, parapety czy meble ogrodowe codziennie narażone są na działanie czynników atmosferycznych

Lamperia to tradycyjny i sprawdzony sposób na zabezpieczenie ścian, z powodzeniem stosowany od wielu lat, zarówno w mieszkaniach, w szczególności w kuchniach i łazienkach, jak i na korytarzach czy klatkach schodowych

Jaskrawe zestawienia kolorystyczne, ekscentryczne dekory – istnieją lepsze sposoby na to, by podkreślić architekturę domu i wyróżnić go na tle sąsiedztwa.

Malowanie to najprostszy sposób na odnowienie elewacji domu

Odnawiamy stare, metalowe meble ogrodowe

Wykonane z metalu ogrodzenia, balustrady czy meble ogrodowe, choć sprawiają wrażenie wytrzymałych, narażone są na stopniowe powstawanie zniszczeń. Malowanie, regularna konserwacja i zabezpieczanie metalowych sprzętów i obiektów, szczególnie tych użytkowanych na zewnątrz – to działania niezbędne dla utrzymania ich w dobrej kondycji.

Porządny plan to podstawa dobrze przeprowadzonego remontu. Dlatego zanim złapiemy za pędzel, chwyćmy wcześniej za ołówek, by o niczym nie zapomnieć.

Atrakcyjny wygląd opakowania w zestawieniu z rozpoznawalną marką i odpowiednią ceną, to dobry wabik na osoby dokonujące zakupów samodzielnie. Sięgając po preferowany produkt, warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się, jakie informacje są zawarte na takim opakowaniu. O słuszności wyboru mogą przesądzić detale, które nie zawsze wymagają szerokiej wiedzy z zakresu chemii.

Elewacja domu podlega znacznie silniejszym oddziaływaniom niż powierzchnie wewnątrz poszczególnych pomieszczeń. Zależy nam przy tym, by jak najdłużej pozostawała ona atrakcyjna wizualnie, pełniąc jednocześnie funkcje ochronne. Dlatego kolor, połysk czy faktura to jedynie fragment listy elementów, na które warto zwrócić uwagę, przygotowując się do wymalowania ścian zewnętrznych.

Poradnik kolorów FOVEO TECH to jedna z niewielu publikacji w Polsce prezentująca kolory elewacji.

Połowa października to ostatni moment na odnawianie kaloryferów w domach i mieszkaniach.

Nakładanie tynków cienkowarstwowych wymaga precyzji, dokładności i umiejętności
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt