chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Farby

Czytaj więcej chemia budowlana - Prawidłowe wykończenie elewacji
sposób wyświetlania:
Farby zewnętrzne
zewn

Akademia Techniczna PPG Deco podpowiada, w jaki sposób uzyskać certyfikat potwierdzający fachowość i wysokie umiejętności wykonawcy.

Dom powinien wyglądać stylowo nie tylko w środku, ale też na zewnątrz. Warto więc zadbać o estetyczną i oryginalną elewację, by na co dzień przyciągała zachwycone spojrzenia przechodniów. Skutecznym sposobem, by to osiągnąć, jest pomalowanie fasady budynku na nowy odcień. Wybierając kolor z palety farb Jedynka Fasadowa będzie można stworzyć piękną wizytówkę domu.

Czyli, jaką farbę wybrać, aby budynek odzyskał blask i zachował swój wygląd na długie lata?

W tym roku szeroka paleta barw powiększyła się o pięć nowych odcieni - błękitu, szarości, zieleni, beżu i brązu, zapewniając konsumentowi wybór spośród 238 atrakcyjnych kolorów.

Radzimy jak zadbać o elewację jesienią, by uchronić się przed problematycznymi naprawami.

Firma Baumit – jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych – zainicjował akcję, w której pomaluje fasady wybranych przedszkoli.

Farby elewacyjne linii iQ – Intelligent Technology firmy Sto, to połączenie bioniki z najnowszymi technologiami. Inspirowane są naturą.

Farby elewacyjne Sto iQ – Intelligent Technology zapewniają elewacjom maksymalną ochronę i trwałość. Farba to produkt z linii inteligentnych powłok elewacyjnych. Najnowszym produktem serii jest farba StoColor Dryonic.

Z myślą o profesjonalnym odświeżeniu fasad, ATLAS wprowadza zewnętrzną farbę akrylową ATLAS Salta E

Nowy produkt, oprócz wodnego szkła potasowego, zawiera w składzie także zol krzemionkowy

Coraz częstszym problemem staje się korozja biologiczna, której skutki można zobaczyć między innymi na elewacjach budynków

Nagrzewanie się elewacji budynków, szczególnie ciemnych kolorów powoduje nie tylko nagrzewanie się konstrukcji budynku, ale również radykalnie przyspiesza proces starzenia wyprawy tynkarskiej

Omówiono właściwości wybielaczy optycznych i ich wpływ na parametry optyczne powłok farb dyspersyjnych
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt