chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Farby

Czytaj więcej chemia budowlana - Prawidłowe wykończenie elewacji
sposób wyświetlania:
Farby wewnętrzne

Nowość w asortymencie marki Śnieżka oferuje nie tylko bogatą paletę wyjątkowych, modnych kolorów, lecz także trwałość, odporność na plamy, zmywanie i szorowanie. Dzięki jej zastosowaniu, pomieszczenia zyskają indywidualny charakter.

Oferta marki Primacol Decorative poszerzyła się o nową farbę dekoracyjną. Produkt nazywa się Moonlight i daje efekt zbliżony do księżycowej poświaty.

Jaki stopień połysku farby lateksowej wybrać? Gdzie zastosować poszczególne farby lateksowe? Jak w ciekawy sposób malować ściany farbami lateksowymi?

Na jakie barwy się zdecydować, aby optycznie powiększyć przestrzeń?

Przedpokój to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu – tu zbiegają się bowiem drogi wszystkich domowników. W tym miejscu witamy również gości. Ze względu na niewielki metraż i wielość funkcji, aranżowanie holu może nie należeć do najprostszych zadań.

Wypowiedź eksperta: Edyta Sokolnicka, Brand Manager marki Bondex

Śnieżka Plamoodporna nowość firmy

To problem, którego nie wolno lekceważyć!

Dragon Poland wsparł inicjatywę wysuniętą przez New Earth International Film Festiwal, pierwszy w Polsce festiwal filmowy o ochronie środowiska.

Powstał kolejny mural w wykorzystaniem produktów marki Farby KABE.

Malowanie ścian to złożony proces. Zaczyna się już na etapie wyboru odpowiedniej farby. Warto więc zastanowić się, w jakim wnętrzu zostanie wykorzystany produkt i na jakich właściwościach najbardziej nam zależy...

Szukasz inspiracji do metamorfozy wnętrza, ale znudziły ci się już oklepane, co roku powtarzające się, trendy?
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt