chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Farby

Czytaj więcej chemia budowlana - Prawidłowe wykończenie elewacji
sposób wyświetlania:
Farby wewnętrzne

Idealnie gładkie wykończenie powierzchni bez smug na każdym kolorze i jedyny taki mat na rynku – nowy produkt w portfolio marki Sigma Coatings...

Warszawski Szpital Dziecięcy to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Miejski Szyk to minimalistyczny i nowoczesny styl aranżacyjny, w którym przeważają proste formy oraz stonowane barwy. Zaprezentowany na łamach najnowszego Katalogu Inspiracji marki Dekoral przedstawia spokojne, minimalistyczne i proste wnętrza, będące przyjaznym azylem dla każdego z domowników.

W tegorocznej kolekcji Tikkurila bawi się płynącą z barw wiosenną energią, zestawiając je „ton w ton” bądź przeplatając z kontrastującymi odcieniami.

Nowocześnie, wręcz lofotowo, czy raczej klasycznie? Wyczaruj elegancką, kolorową ŁAZIENKĘ chronioną farbą „AURA Bath & SPA” marki Benjamin Moore.

Odświeżenie ścian w domu wymaga nakładu finansowego, czasu i logistyki.

Czerń, jako barwa ponadczasowa i uniwersalna, jest uwielbiana przez dekoratorów wnętrz. Mistrzowsko współgra ze wszystkimi kolorami, podkreśla piękno metali szlachetnych oraz drewna, pozwala na zabawę detalem i podkręca klimat nowoczesnych przestrzeni.

Farba MAGNAT Creative, dostępna jest w 56 niebanalnych kolorach. Nowy produkt, poza atrakcyjną kolorystyką, charakteryzują także bardzo dobre parametry użytkowe, co zapewnia stworzenie trwałego, plamoodpornego wymalowania.

Biel to kolor, który wkomponuje się w każde wnętrze. Jest symbolem czystości i elegancji i od lat nie wychodzi z mody.

Warto zwrócić uwagę na farbę elewacyjną podczas planowania malowanie elewacji.

„Dziecięcy świat w kolorach” to program, w ramach którego Śnieżka odnawia oddziały dziecięce w całej Polsce. Przed 14 laty jedną z pierwszych placówek objętych projektem był dębicki szpital.

Biel i szarości wyróżniki lekkich, minimalistycznych wnętrz

Zieleń od zawsze była symbolem spokoju i odnowy. Matowa, głęboka barwa Avocado jest zmysłowa i tajemnicza.

Zastosowanie Farby betonowej Primacol Decorative daje możliwość wykonania wielu ciekawych efektów dekoracyjnych.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt