chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Nowa paleta odcieni - Jedynka Fasadowa

Nowa paleta odcieni - Jedynka Fasadowa

05.04.2016
W tym roku szeroka paleta barw powiększyła się o pięć nowych odcieni - błękitu, szarości, zieleni, beżu i brązu, zapewniając konsumentowi wybór spośród 238 atrakcyjnych kolorów.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Jedynka Fasadowa dzięki bogatej propozycji kolorów do zabarwienia pozwala znaleźć odcień nadający ładny wygląd elewacji, współgrający jednocześnie z innymi elementami zewnętrznymi domu jak dach, okna, rynny, a także z otaczającym krajobrazem i zabudowaniami.

Wygląd w przypadku elewacji to jednak nie wszystko, bardzo istotne są również walory praktyczne. I tu Jedynka Fasadowa ma wiele do zaoferowania: to ekologiczna farba, która tworzy matowe, odporne na warunki atmosferyczne powłoki dając długotrwały rezultat dekoracyjno-ochronny. Produkt ten charakteryzuje się idealną przyczepnością do podłoża, a ich mikroporowata powłoka zapewnia prawidłową mikrowentylację pomalowanej powierzchni. Na uwagę zasługuje również łatwość stosowania oraz bardzo duża wydajność farby – 1 litr wystarcza bowiem na ok. 8 m2 przy jednokrotnym malowaniu. Wysoko ceniony przez użytkowników jest także efekt jednolitej powłoki, bez widocznych smug od wałka.

REKLAMA:


Farbę można swobodnie stosować do malowania tynków cementowych i cementowo-wapiennych na zewnątrz, jak również ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Przeznaczona jest także do dekoracyjnego malowania powierzchni betonowych. Jedynka Fasadowa z możliwością zabarwienia na 237 kolorów dostępna jest w pojemnościach 0,9l, 2,7l i 9l.

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt