chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Oddaj swą drewnianą podłogę w dobre ręce

Oddaj swą drewnianą podłogę w dobre ręce

26.09.2014
Domowe remonty, takie jak chociażby położenie drewnianej podłogi, budzą wiele obaw, dlatego aby być spokojnym o efekt, wszelkie prace warto polecić profesjonalistom. Co więcej, zatrudnienie parkieciarza z prawdziwego zdarzenia uchroni nas przed ewentualnymi, bardzo kosztownymi problemami. Radzimy czym kierować się przy wyborze fachowcy i jakie korzyści daje wybór parkieciarza certyfikowanego.

Chemia budowlana - Fot. Domalux
Fot. Domalux
Wybrać fachowca i nie żałować
W branży budowlanej rekomendacja specjalisty przez znajomego, będącego jednocześnie zadowolonym klientem, już nie wystarczy. Wiele projektów i tzw. fuch realizują dziś podwykonawcy lub osoby trzecie nie gwarantujące spełnienia najwyższych standardów. Najlepszą wizytówką świadczącą o kwalifikacjach są po prostu wgląd w zrealizowane prace charakteryzujące się estetyką i jakością oraz… brak reklamacji. – Na rynku jest wiele osób zajmujących się kładzeniem drewnianych podłóg, lakierowaniem czy cyklinowaniem. Niestety ich kwalifikacje są różne, a ich wymiernikiem nie są jedynie cena świadczonych usług i działania marketingowe, lecz przede wszystkim doświadczenie, certyfikaty i współpraca ze stowarzyszeniami, akademiami czy innymi zrzeszeniami ekspertów – tłumaczy Aldona Słapa, Brand Manager marki Domalux, PPG Deco Polska. – Wspomniane, branżowe grupy zapewniają fachowcom bezpośredni dostęp do specjalistycznej wiedzy i nowych rozwiązań, co jest bardzo ważne ponieważ technologia i możliwości oferowane przez firmy w branży zmieniają się dziś nadzwyczaj szybko. Podniesienie kwalifikacji gwarantuje poprawę pozycji na rynku i wyróżnienie na tle konkurencji – uzupełnia Aldona Słapa.

Certyfikat synonimem jakości
Wiele spośród certyfikatów branżowych, tak jak dyplomy czeladnicze i mistrzowskie, zdobywa się własną pracą i zaangażowaniem. – Zaświadczenie o ukończonym kursie np. przyznawane przez Domalux, w ramach Akademii Dekoral Professional, uzyskuje się po obyciu rozbudowanego szkolenia obejmującego część teoretyczną i praktyczną. Całość kończy się egzaminem, dzięki czemu certyfikat jest rzetelnym potwierdzeniem umiejętności parkieciarza i cieszy się uznaniem wśród inwestorów i klientów indywidualnych. Certyfikowani specjaliści dobrze znają produkty i techniki ich zastosowania co gwarantuje pewną jakość wykonania. Nabyta wiedza i umiejętności zapewniają sprawne wykonanie prac i zmniejszają ryzyko reklamacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto korzystając z usług certyfikowanego wykonawcy można mieć pewność, że podłoga zostanie wykonana w odpowiedni i satysfakcjonujący sposób, nawet jeśli jej projekt jest finezyjny i wymagający technicznie – uzupełnia Aldona Słapa.

Autor: Domalux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt