chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » MALFARB - farby do agregatów malarskich

MALFARB - farby do agregatów malarskich

08.08.2009
Chemia budowlana - MALFARB - farby do agregatów malarskich
Malfarb Professional to nowa linia produktów firmy Malfarb dedykowanych do agregatów malarskich airless. W procesie produkcji skupiono się na dostosowaniu produktów do malowania agregatami ciśnieniowymi – dostosowano odpowiednią lepkość i gęstość produktów oraz ustabilizowano wielkość cząsteczek użytych komponentów. Dzięki kilkukrotnemu filtrowaniu farba nie stwarza problemów aplikacyjnych i daje możliwość zastosowania dysz o mniejszej średnicy, co przekłada się na oszczędności w zużyciu farby.

Linię tworzą:
Chemia budowlana - MALFARB - farby do agregatów malarskich
- PRO-01 Akryl W PLUS, farba akrylowo-lateksowa - doskonale kryjąca, tworzy wyjątkowo efektowną – matową powłokę odporną na szorowanie, nadającą szlachetny wygląd zarówno tradycyjnym wnętrzom jak i tym urządzonym w stylu nowoczesnym. Farba polecana jesz wszędzie tam, gdzie wymagany jest efekt świeżości i trwałości wymalowania oraz szybkość wykonania czynności malarskich.

Chemia budowlana - MALFARB - farby do agregatów malarskich
- PRO-02 Extra Biała - farba akrylowa do malowania wnętrz, doskonała na inwestycje, gdzie położony jest szczególny nacisk na czas i koszt wykonania prac malarskich. Pomalowanie nią powierzchnie charakteryzuje śnieżna biel i matowy wygląd.

REKLAMA:


Chemia budowlana - MALFARB - farby do agregatów malarskich
- PRO-03 Deco Fasada – elewacyjna farba akrylowa – idealnie kryje wszelkie powierzchnie strukturalne, jest odporna na czynniki atmosferyczne i promienie UV. Farba produkowana jest w kolorze matowej bieli. PRO-03 polecana jest także do renowacyjnego malowania elewacji wykonanych tynkami mineralnymi.

Chemia budowlana - MALFARB - farby do agregatów malarskich
- PRO-04 Reno Grunt - preparat gruntujący - zmniejsza i wyrównuje chłonność świeżych podłoży oraz malowanych wcześniej ścian, które na skutek upływu czasu utraciły swe właściwości.

Wszystkie produkty charakteryzują się łatwością i szybkością aplikacji, wysoką wydajnością oraz stabilną jakością.

Autor: Malfarb - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt