chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » ALPOL AG 706 i AG 707

ALPOL AG 706 i AG 707

27.06.2007
Alpol Gips producent profesjonalnych materiałów chemii budowlanej wprowadził na rynek innowacyjny grunt AG 706 pod tynki krzemianowe i grunt AG 707 krzemianowo-polimerowy do podłoży mineralnych.

ALPOL AG 706 grunt pod tynki krzemianowe


Grunt ALPOL AG 706 przeznaczony jest do wytworzenia szorstkiej, dobrze przyczepnej, białej lub kolorowej warstwy na wszelkich podłożach budowlanych pod tynki oparte na spoiwie krzemianowym: silikatowe, polikrzemianowe, silikatowo-silikonowe, wewnątrz i na zewnątrz budynków (np. w systemach ociepleń ALPOL EKO PLUS z zastosowaniem styropianu i ALPOL EKO PLUS WM z zastosowaniem wełny mineralnej).
REKLAMA:


Chemia budowlana - ALPOL AG 706 i AG 707

ALPOL AG 707 grunt krzemianowo-polimerowy do podłoży mineralnych


Grunt krzemianowo-polimerowy do położy mineralny ALPOL AG 707 służy do wzmacniania i wyrównywania chłonności podłoży mineralnych. Zalecany do gruntowania podłoży pod farby silikatowe i mineralne oraz wszelkiego rodzaju masy hydroizolacyjne. Po wyschnięciu praktycznie nie tworzy błony powłokowej. Składnik systemów hydroizolacji ALPOL HYDRO PLUS, ALPOL HYDRO PLUS T, ALPOL AQUA PLUS. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Źródło: Alpol


Autor: PIOTROWICE II - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt