chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Remmers - Certyfikat Najwyższej Jakości!

Remmers - Certyfikat Najwyższej Jakości!

09.06.2009
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała zaszczytne wyróżnienie, jakim jest Certyfikat "Najwyższej Jakości" przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością.

Chemia budowlana - Remmers - Certyfikat Najwyższej Jakości!
Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu wraz z Magazynem Biznes Wielkopolska przeprowadza co roku badania przedsiębiorstw, których nazwa, logo, produkty na trwałe zapisały się w świadomości konsumentów, prowadząc do tego, że marka produktu jest bezpośrednio identyfikowana przez odbiorców z nazwą firmy. Prowadzone badania mają wykazać na ile przedsiębiorstwa, które nie lansują swej marki za sprawą kosztownych kampanii reklamowych, mogą w wyniku wysokiej jakości swoich produktów, zapisać się skutecznie w pamięci odbiorców. W dniu wczorajszym w trakcie uroczystej Gali Jakości w Teatrze Nowym w Poznaniu firma Remmers znalazła się w gronie uhonorowanych certyfikatem Najwyższa Jakość w budownictwie. Konkursowa Kapituła wyróżniła firmę Remmers Polska za konsekwentną i efektywną realizację założonej wizji i strategii rozwoju, niekwestionowaną pozycję lidera w branży chemii budowlanej i produkcji lakierów do drewna.
Źródło: www.remmers.pl
Przeczytaj również: Płyty iQ-Therm z atestem PZH
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt