chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » ARCHITECT BASE - nowość firmy Fast

ARCHITECT BASE - nowość firmy Fast

25.06.2020
Farba podkładowa Fast Architect Base to produkt ograniczający wchłanianie przez podłoże farby nawierzchniowej, co przyczynia się do mniejszego jej zużycia. Stosowana jest jako podkład pod ciemne i jaskrawe kolory farb lub do przemalowywania ciemnych kolorów na jasne. Dzięki farbie podkładowej ściany staną się jednolite oraz pozbawione wszelkiego rodzaju smug. Stabilizuje podłoże oraz podnosi trwałość powłoki.

Chemia budowlana - Fot. Fast
Fot. Fast
Fast Architect Base aplikuje się wałkiem, pędzlem malarskim lub natryskowo. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od pyłu oraz tłuszczu. Powierzchnia z połyskiem powinna zostać zmatowiona przed pomalowaniem. Maluj dokładnie, równomiernie nakładając za każdym razem podobną ilość produktu na określoną powierzchnię ściany i zakończ łagodnym pionowym ruchem w jednym kierunku. Czas schnięcia farby w normalnych warunkach wynosi około 2 godz.

Zastosowanie


ARCHITECT BASE jest przeznaczona do wykonywania podkładowych powłok malarskich na podłożach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz tapetach z włókna szklanego. Po uprzednim zakolorowaniu na jeden z 8 dostępnych kolorów stosowana jest jako podkład pod ciemne i jaskrawe kolory farb lub do przemalowywania ciemnych kolorów na jasne.
REKLAMA:


Właściwości


ARCHITECT BASE jest ekologiczną farbą podkładową wyrównującą chłonność podłoża oraz poprawiającą przyczepność kolejnych powłok malarskich. Poprawia krycie farb nawierzchniowych, zwiększając ich wydajność. Stabilizuje podłoże oraz podnosi trwałość powłoki. Możną ją barwić na 8 kolorów dostępnych w bazie.

Opakowania


wiaderko - 4.5 l
wiaderko - 10 l


Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt