chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Farba ceramiczna REGAL SELECT marki Benjamin Moore.

Farba ceramiczna REGAL SELECT marki Benjamin Moore.

22.08.2019
Dla tych, którzy nie lubią częstych remontów i ścian poplamionych przez dzieci i psa. Kochają towarzystwo, domowe imprezy i kulinarne eksperymenty, a do tego wybierają uznane marki i ekologiczne produkty pionierów, wytyczające trendy. Naturalny wybór to farba ceramiczna REGAL SELECT w formule „ZERO LZO*” amerykańskiej marki Benjamin Moore.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

Kuchnia niczym laboratorium…


Z uwagi na przeznaczenie, wnętrza kuchenne wymagają odpornego wykończenia ścian.

Wiedzą o tym ci, którzy uwielbiają przyjęcia i często przygotowują posiłki dla swoich najbliższych. Wystarczy chwila nieuwagi i … sos pomidorowy lub wino lądują na ścianie… Spokojnie – dzięki „Regal Select 548” zmyjemy ścianę i nie będzie śladu.

Uwaga – urodzinowy tort wjechał na stół!

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a w połączeniu z żywym temperamentem podpowiada nietypowe rozwiązania…

Czy tort przyklei się do ściany?


Jasne ale łatwo go zmyjemy i nikt nie zorientuje się nawet, że w tym miejscu przeprowadzane były tak poważne testy przyczepności …

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore
Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

O czym myśli ten pies?


Doskonale wie, że gdy nie ma w domu właścicieli bezkarnie może biegać po labiryncie wąskich korytarzy, a i tak wszystkie ewentualne otarcia ścian zostaną zmyte.
Teraz czeka by wyjść i wytaplać się w świeżych kałużach. A później wrócić i schlapać ściany korytarza zrzucając z siebie tysiące kropel wody i… błota. Wie, że zmywanie ścian to „bułka z masłem”...

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

Próba sił… I NIE MA MOCNI…


„Zazwyczaj testując farbę, która ma wykazać najwyższą odporność na plamy smarowaliśmy ją tłuszczem, masłem, ketchupem, wylewaliśmy czerwone wino, kawę, herbatę czy colę. Zawsze wszystko znikało bez śladu i było to tak oczywiste, że z czasem stało się nieco nudne...Wreszcie jeden z naszych Dystrybutorów sięgnął po nowe środki…”
– wspomina Artur Nowak, Dyrektor operacyjny B.M. Polska Sp. z o. o.
Przeczytaj również: Morskie klimaty z Jedynką
Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moore
Fot. Benjamin Moore

Guma z opon motocykla…


Zasada była prosta - napędzane koło motocykla brudzi płytę pomalowaną farbą Regal Select 548. Następnie poszła w ruch gąbka nasączona wodą ze zwykłym detergentem. Planszę zmywano i szorowano, a finalny efekt widać na ostatniej fotografii. Teraz wiemy, że z farby ceramicznej marki Benjamin Moore da się usunąć ślady…opon.

Raport prawdę powie. O ile go zobaczymy…


Zapewnienia o zmywalności i szorowalności zawarte w karcie technicznej, materiałach reklamowych lub na opakowaniu produktu to nie wszystko. Producent farby powinien udostępnić tzw. „Sprawozdania z badań” przeprowadzonego przez niezależną - zewnętrzną (a nie producenta farby) jednostkę badawczą posiadającą akredytację Unii Europejskiej. Jednak często bardzo trudno otrzymać taki dokument…
Należy również zweryfikować czy farba ceramiczna posiada ekologiczną i zdrową recepturę „ZERO LZO*” - czy jest wolna od szkodliwych lotnych związków organicznych (rozpuszczalników). Regal Select posiada taką zdrową formułę.

GENNEX® COLOR TECHNOLOGY i hologram Authentic Color. Własna produkcja dwóch najważniejszych komponentów farb, czyli spoiw i kolorantów, pozwala na wprowadzanie nowych kategorii produktów.
Pozwala być PIONIEREM.

REKLAMA:

Tak właśnie powstały rewolucyjne rozwiązania, w tym także farba ceramiczna Regal® Select. I to nie tylko z nazwy, ponieważ posiada w swoim składzie specjalne preparowane i powlekane kuleczki szklane.
Dlatego farba ceramiczna Regal Select 548 nieustannie pozostaje wzorcem na rynku pomimo, że w ostatnich latach jak grzyby po deszczu pojawiły się „ceramiki” na półkach sklepowych.

*ZERO LZO i znikomy zapach - "Emissions Certified CDPH v1"

ORYGINAŁ JEST TYLKO JEDEN.

Oryginał stworzony w USA na bazie komponentów własnej produkcji.

Regal® Select Premium Interior Paint & Primer Matte Finish 548:


● rewolucyjna technologia usuwania plam i zabrudzeń „STAIN RELEASE TECHNOLOGY NEW GENERATION”
● kolorystyka: pełna gama odcieni marki Benjamin Moore chronionych hologramem AUTHENTIC COLOR.
● stopień połysku: mat
● wydajność: ok. 10-12 m2/l
● cena brutto: od 437 zł/opak. 3,78 l (biel)

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt