chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Mieszkanie w stylu Miejski Szyk

Mieszkanie w stylu Miejski Szyk

29.04.2019
Miejski Szyk to minimalistyczny i nowoczesny styl aranżacyjny, w którym przeważają proste formy oraz stonowane barwy. Zaprezentowany na łamach najnowszego Katalogu Inspiracji marki Dekoral przedstawia spokojne, minimalistyczne i proste wnętrza, będące przyjaznym azylem dla każdego z domowników.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Miejski Szyk to styl, w którym przeważają jasne, optymistyczne błękity, szarości oraz klasyczne i naturalne beże. To zestawienie kolorystyczne trafi w gusta osób ceniących prostotę oraz umiarkowanie. Zastosowanie delikatniejszych barw na ścianach pozwala na większą odwagę przy dobieraniu mebli oraz elementów wyposażenia. Dopełnieniem całej kompozycji mogą być dodatki z naturalnych materiałów, takich jak: surowe drewno, cegła czy metal.

Przykłady aranżacji w stylu Miejski Szyk:

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

SALON


Szarości są uniwersalne i ponadczasowe, a ze względu na dużą ilość odcieni - idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu i stylu. W przedstawionej aranżacji salonu zastosowano głęboko matową, ceramiczną farbę Dekoral Home&Style w kolorze GREY STONE, która tworzy spokojną i minimalistyczną w dodatkach oraz kolorach aranżację charakterystyczną dla Miejskiego Szyku.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

SYPIALNIA


Biel i czerń to barwy, które od zawsze stanowią idealny duet, a ich zastosowanie jest gwarancją udanej i stylowej aranżacji, bez względu na to, czy wolimy wnętrza czarno-białe, czy biało-czarne. W powyższej aranżacji na ścianach została zastosowana farba ceramiczna marki Dekoral Home&Style w kolorze SNOW WHITEoraz farba lateksowa Dekoral Clean&Color w kolorze AŻUROWA CZERŃ.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

ŁAZIENKA


Minimalizm we wnętrzach, który jest nieodłączną częścią Miejskiego Szyku najłatwiej osiągnąć za pomocą delikatnych, subtelnych kolorów natury, takich jak lekkie beże czy błękity. Ten styl idealnie się sprawdza nie tylko w pokojach dziennych czy sypialniach, ale także w pomieszczeniach kąpielowych. Zastosowanie farby Dekoral Łazienka&Kuchnia w kolorze MALOWNICZY BEŻ stanowi dopełnienie całej aranżacji, zapewniając jednocześnie ochronę przed wodą i działaniem grzybów pleśniowych.
REKLAMA:


Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt