chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu od Liberon

Farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu od Liberon

14.02.2019
Farby metaliczne Liberon to ultranowoczesny sposób dekoracji powierzchni, dostępny w dwóch aspektach wykończenia. Wariant połyskujący przykuwa wzrok, rozświetlając dekorowane przedmioty jedwabistym blaskiem, zaś matowy pozwoli na uzyskanie pudrowej powierzchni, dodając meblom eleganckiego i stylowego charakteru.

Chemia budowlana - Fot. Liberon
Fot. Liberon
Chemia budowlana - Fot. Liberon
Fot. Liberon

Doskonale zagrają zarówno w pojedynkę, jak i w duecie. 8 barw: Aluminium, Ciemne Srebro, Szarą Stal oraz Blade Złoto – w wersji MAT oraz Złoto, Miedź, Srebro i Cynę – w wariancie POŁYSK można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc oryginalne połączenia kolorystyczne lub postawić na monokolor w minimalistycznym wariancie total look.

Chemia budowlana - Fot. Liberon
Fot. Liberon
Chemia budowlana - Fot. Liberon
Fot. Liberon

Rada Eksperta Liberon: Farbę należy nakładać na suchą, czystą, odtłuszczoną i odpyloną powierzchnię. Cienką warstwę produktu nakładamy równomiernie za pomocą pędzla do farb akrylowych lub wałka, pamiętając, aby ostatnie pociągnięcia wykonywać w jednym kierunku, wzdłuż słojów w przypadku drewna. Pozostawiamy do wyschnięcia na 6 godzin. Następnie nakładamy drugą warstwę farby (bez szlifowania!) i czekamy 12 godzin do wyschnięcia. W przypadku żywych kolorów zalecamy pomalowanie powierzchni po raz trzeci. Pełne właściwości i odporność powłoka uzyskuje po 20 dniach. Do tego czasu należy chronić powierzchnię przed uderzeniami, zaplamieniem i czyszczeniem.
Przeczytaj również: Metamorfoza drzwi z Tikkurila
REKLAMA:

Mat czy połysk? Dziś nie trzeba wybierać! Z nową farbą metaliczną marki Liberon wprowadzimy do wnętrza nieco luksusu w bardzo kreatywnym i nowoczesnym wydaniu!

Producent: Liberon
Czas schnięcia: 6 godzin
Opakowanie i cena: 0,5l - 57 zł

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt