chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem

Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem

24.11.2009
Benjamin Moore & Co. wprowadza do oferty próbki kolorystyczne Color Samples. Małe pojemniczki farby ułatwią wybór odpowiedniej kolorystyki wnętrza bez potrzeby zakupu dużych opakowań.

Chemia budowlana - Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem
Kolorystyka ścian to przewodni temat rodzinnych dyskusji, gdy remont domu lub mieszkania zbliża się ku końcowi. O wiele lepiej w bogatym świecie kolorów odnajdują się kobiety, i to przeważnie na nich spoczywa odpowiedzialność za wybór konkretnych odcieni do salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. Nie oznacza to jednak, że kobiety stają przed łatwym zadaniem. Tysiące odcieni do wyboru, a zarazem konieczność pogodzenia upodobań domowników, wymagają wiele cierpliwości. Ponadto, należy pamiętać, że dany kolor może bardzo różnie prezentować się na ścianie w zależności od oświetlenia pomieszczenia. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie niewielkich, próbnych wymalowań przy użyciu odcieni, których zastosowanie rozważamy. Aby nie wiązało się to z kosztownym zakupem dużych opakowań, Benjamin Moore & Co. uzupełnił swoją ofertę o Color Samples, małe opakowania farby do domowych eksperymentów kolorystycznych.
Chemia budowlana - Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem
Chemia budowlana - Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem

Color Samples to próbki kolorystyczne marki Benjamin Moore, dedykowane ekskluzywnej linii farb Aura. Opakowanie Color Samples zawiera 60 ml Aura Eggschell 524 - wodorozcieńczalnej, lateksowej farby akrylowej o półmatowym wykończeniu. Taka ilość farby pozwala na dwukrotne pomalowanie ok. 50 cm² powierzchni i jest wystarczająca, aby sprawdzić jak wybrany kolor będzie prezentować się na ścianie. Próbki kolorystyczne Color Samples dostępne są w odcieniach z kolekcji kolorystycznej Affinity™, przygotowanej specjalnie z myślą o rodzinie farb Aura®. Paleta barw liczy 144 starannie wyselekcjonowane odcienie, które podzielone zostały na 3 grupy tematyczne: Eclectic Chic, Pure Harmony i Global Artisan. Kolory kolekcji Affinity zostały wybrane przez specjalistów ds. kolorów marki Benjamin Moore we współpracy z czołowymi architektami i projektantami wnętrz w Stanach Zjednoczonych. Podstawą wyboru konkretnych kolorów były aktualne trendy w dekoracji wnętrz, ale i wnikliwa obserwacja światowych tendencji w świecie mody, kultury i sztuki. Ponadto kolekcja Affinity została tak skomponowana, aby dowolnie wybrane odcienie pasowały do siebie i mogły być użyte przy dekoracji jednego pomieszczenia.

REKLAMA:


Próbki kolorystyczne Color Samples w kolorach z kolekcji Affinity dostępne są w wybranych salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Chemia budowlana - Color Samples, czyli eksperymenty z kolorem

Color Samples


Zawartość: farba Aura Eggschell 524
Cena: 18 zł brutto / opakowanie
Producent: Benjamin Moore & Co.

Dystrybutor: B.M. Polska

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt