chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Ochrona drewna

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak dbać o drewno w ogrodzie po sezonie?
sposób wyświetlania:
Ochrona drewna - nowości produktowe

Lakierobejca 2 w 1 marki Drewnochron to ekologiczny, wodny produkt ochrony drewna, który od lat cieszy się popularnością wśród polskich klientów.

To właśnie firmy takie jak Pallmann, producent środków do wykańczania i pielęgnacji podłóg drewnianych, mogą wspierać ochronę środowiska, dzięki swoim innowacjom technologicznym.

Nowa generacja klejów montażowych Firmy Pattex

Nowa generacja klejów montażowych Firmy Pattex.

Elewację domu możemy przyrównać do zimowego płaszcza. „Otula” konstrukcję budynku, chroniąc ją przed negatywnym wpływem zmieniającej się aury. Ale też zdobi dom i w zależności od swojej barwy sprawia, że wydaje się on większy, wyższy, nadje mu tradycyjny, czy nowoczesny styl.

Bejca do dekoracji drewna to akrylowa, dekoracyjna, transparentna farba, nadająca malowanej powierzchni barwny odcień.

Firma Blanchon wprowadza na rynek nowy środek do drewna.

Tikkurila Valtti Super Guard to nowy podkład impregnujący, przeznaczony do powierzchni drewnianych eksponowanych na zewnątrz. Stosowany jako warstwa gruntująca, zapewnia drewnu skuteczną ochronę przed wpływem szkodliwych czynników, takich jak: wilgoć, grzyby, sinizna, owady dzięki czemu gwarantuje utrzymanie jego pięknego wyglądu przez wiele lat.

Linia preparatów Woodstar Professional System firmy Den Braven – drewno pod należytą ochroną

Firma Altax wprowadza nowe produkty czyszczące

Nowy produkt firmy Altax

Już latem olej do drewna Woodex Wood Oil dostępny będzie w kolorze szarym (obecnie jest dostępny w wersji bezbarwnej i brązowej).

Impregnat uzyskuje odporność na deszcz już po 1 h. Kolejną warstwę można nakładać po 2 h. Po nałożeniu impregnatu powierzchnia może być łagodnie eksploatowana po 24 h, a w pełni eksploatowana po 3 dniach.

Dwa hybrydowe preparaty dekoracyjno-ochronne do drewna – to propozycja PARA Paints na wiosnę 2013.
 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt