chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Ochrona drewna

Czytaj więcej chemia budowlana - Obalamy mity na temat podłóg drewnianych
sposób wyświetlania:
Ochrona drewna - impregnaty

Ciepło domowego ogniska – drewno w roli głównej jest czymś, obok czego trudno przejść obojętnie. Idealnie sprawdza się ono zarówno w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, nowoczesnych, jak i rustykalnych, dodając wnętrzom ciepła, którego tak bardzo potrzebujemy w długie zimowe wieczory. Pięknie ozdobi salon, ożywi kuchnię i sprawi, że wystrój łazienki będzie wydawać się bardziej wyszukany.

Żywica – naturalne lekarstwo prosto z lasów

Drewniane meble ogrodowe, altanki i pergole ? chcąc zachować ich wygląd i dobry stan przez lata, musimy chronić je przed zmiennymi warunkami zewnętrznymi. Wybór odpowiedniego preparatu zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać. Nie powinniśmy zwlekać z pracami ogrodowymi, zwłaszcza kiedy za oknem panuje idealna temperatura.

Kiedy dostrzegamy na naszych drewnianych meblach ogrodowych, altankach czy płotach pęknięcia, łuszczącą się farbę lub szybką utratę barwy, zaczynamy planować przeprowadzenie renowacji. Choć zadanie może wydać się z pozoru proste, to od naszego dobrego przygotowania zależy, czy uda nam się uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które niekorzystnie wpływają na estetykę i trwałość powłoki. Ekspert marki Drewnochron podpowiada, jak je naprawić.

Jakie środki są najbardziej popularne i dlaczego? Jak na te potrzeby odpowiada producent środków do ochrony drewna Bondex?

Bondex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z nowoczesnym hybrydowym preparatem Strong Wood Protection, łączącym w sobie zalety obu rodzajów impregnatów.

Drugie życie nada im Renowacyjny Impregnat Do Drewna VIDARON. Kilka ruchów pędzlem sprawi, że ogrodowa architektura zyska utracony blask i nie straszne będą jej wiosenne burze, upały czy jesienne deszcze!

Do oferty Dragon dołączył nowy produkt impregnat do drewna Premium Plus.

Jak najlepiej chronić drewno? Profesjonalnie!

Lakma SAT odświeża serię do ochrony i dekoracji drewna Drewnokolor. Produkty są dostępne w nowych kolorach i opakowaniach. Impregnat dekoracyjno-ochronny, lakierobejca oraz emalia zyskały nowe opakowania.

Drewnochron wprowadził pierwszy na polskim rynku impregnat, który w łatwy sposób można nakładać profesjonalnym natryskiem.

Najnowszy produkt w ofercie LAKMY charakteryzuje się głęboką penetracją surowego drewna, zapewniając jego długotrwałą ochronę i dekorację. Produkt, ze względu na swoją kolorystykę, przeznaczony jest głównie do impregnacji galanterii ogrodowej dla dzieci jak np. piaskownice, domki, huśtawki.

Warto pamiętać, że należy prawidłowo zabezpieczyć drewno – w przeciwnym wypadku bardzo szybko ulegnie zniszczeniu i malowanie będziemy musieli powtarzać każdego roku. Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy Altax, podpowiada jak skutecznie zabezpieczyć drewno, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze.

Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy Altax podpowie jak zabezpieczyć drewniane schody. Aby nasze schody służyły nam na dłużej warto pamiętać o wyborze wysokiej jakości surowca oraz preparatu, który skutecznie zabezpieczy powierzchnię.

Jakich środków używać do pielęgnacji desek, kiedy najlepiej wykonywać czynności renowacyjne i jak zachować kolor tarasu na dłużej?
1
23456789następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt