chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Kleje do płytek na trudne podłoża

Kleje do płytek na trudne podłoża

21.10.2015
Do trudnych podłoży należą między innymi stare, płytki ceramiczne, lamperie olejne oraz płyty drewnopochodne, zwłaszcza OSB. Do każdego podłoża oraz do każdej płytki małej, dużej, z ceramiki czy też gresowej lub kamiennej rozwiązanie ma firma KREISEL. Skorzystać można z linii produktów EXPERT lub MULTI. Produkty te przeznaczone są dla każdego użytkownika, profesjonalisty szukającego specjalnych rozwiązań czy też amatora szukającego produktu pewnego, sprawdzonego w każdych warunkach.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel
Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Na trudne podłoża polecamy kleje elastyczne, taki jak ELASTI MULTI Specjal 104 lub KAMLEP Plus 108. Ten ostatni to specjalistyczny wyrób do przyklejania płytek z kamienia naturalnego, specjalne dodatki zapobiegają przebarwieniom i wykwitom.
Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel
Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Gdy najważniejsza cechą jest szybkość, najlepiej wybrać klej EXPRESS 106, na który można wejść już po 3-4 godzinach od przyklejenia płytek. Polecamy także specjalne rozwiązania na płyty drewnopochodne, jest to GOTOWY KLEJ DO PŁYTEK 111, ma on najwyższą przyczepność w swojej klasie, oraz bardzo wysoką elastyczność.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel
Do tego typu podłoży polecamy także klej wysoce odkształcalny klasy S2 taki jak EXPERT 4. Klej ten można stosować praktycznie na każde podłoże. W swoim składzie ma mączkę gumową, która polepsza elastyczność. Surowiec ten jest także w szarej odmianie tego kleju EXPERT 3.
REKLAMA:


W ofercie są także kleje podstawowe: wewnętrzny UNIMULTI 101, mrozoodporny MULTI 102 oraz jedyny na rynku polskim klej i zaprawa wyrównująca w jednym KLEJ 100, w którym grubość warstwy zaprawy wynosi aż 30mm! Kleje KREISEL to wyroby dla każdego na każde podłoże.

Źródło: KREISEL


Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt