chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Lakierowanie podłóg

Lakierowanie podłóg

07.04.2009
Oferta dostępnych na rynku produktów do ochrony drewna daje nam możliwość wyboru najlepszych środków, które sprawią, że nasze podłogi i meble przez lata zachowają swoje piękno. Marka Domalux oferuje swoim klientom coś więcej – ekologiczne lakiery, które zadbają nie tylko o drewno, ale też o nasze samopoczucie i zdrowie.


Chemia budowlana - Lakierowanie podłóg
W XXI wieku coraz większą uwagę przykładamy do tego, co jemy, w co się ubieramy i czym się otaczamy. Dużą popularnością cieszą się tzw. produkty ekologiczne, czyli te, których produkcja i użytkowanie nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz zdrowie nasze i naszych bliskich. Do tej grupy należą także ekologiczne lakiery Szybkoschnący i Bezzapachowy marki Domalux.

REKLAMA:


Z ekologią za pan brat
Lakiery Szybkoschnący i Bezzapachowy zostały stworzone na bazie wody, a nie, jak większość lakierów na rynku, na bazie rozpuszczalników. Dzięki temu produkty te nie oddziałują negatywnie na przebywające w pomieszczeniu osoby i nie zatruwają atmosfery. Dzięki nowoczesnej recepturze, lakiery ekologiczne marki Domalux, są pozbawione szkodliwych, chemicznych substancji, a przez to przyjazne nawet dla osób szczególnie wrażliwych i alergików. Dzięki temu mogą być bez obaw stosowane w pokojach dziecięcych i przedszkolach, a podczas ich aplikacji i schnięcia możemy pozostać w malowanym pomieszczeniu. Lakiery są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie, a przy tym mają delikatny, niedrażniący zapach.

Chemia budowlana - Lakierowanie podłóg
Piękne drewniane podłogi i meble
Oprócz bezpiecznej formuły, ekologiczne lakiery Bezzapachowy i Szybkoschnący marki Domalux, doskonale spełniają swoją podstawową funkcję – pielęgnują drewno nadając mu niepowtarzalnego blasku.

Domalux Szybkoschnący to nowoczesny środek przeznaczony do malowania podłóg, parkietów, boazerii, mebli oraz innych elementów drewnianych. Tworzy na powierzchni twardą, odporną na ścieranie i zarysowania powłokę, która dodatkowo chroni także przed niszczącym działaniem wody, światła a także alkoholu czy roztworów środków myjących.

Domalux Bezzapachowy został stworzony z myślą o dekoracyjnym malowaniu mebli, boazerii oraz innych przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych. Wersja bezbarwna lakieru zachowuje naturalny koloryt malowanego drewna i podkreśla jego strukturę. Domalux Bezzapachowy posiada atest Bezpieczeństwa Zabawek i Hipoalergiczności, dzięki czemu jest zalecany do stosowania w żłobkach i przedszkolach.

Lakiery marki Domalux przeznaczone są do malowania drewna wewnątrz pomieszczeń. Ich stosowanie poprawia wygląd drewna, uwypuklając jego naturalny rysunek i nadając pięknego połysku. Bogata gama 55 dostępnych w mieszalniku kolorów każdego lakieru pozwala na nadanie meblom czy innym elementom drewnianym zupełnie nowej jakości.

Chemia budowlana - Lakierowanie podłóg
Zrób to sam!
Lakiery marki Domalux to doskonałej jakości produkty, które mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu. Ich łatwa aplikacja umożliwia nam samodzielne odnowienie podłogi czy szafy, bez dużego nakładu sił i czasu.
- Wystarczy dobrze oczyścić i wyszlifować malowaną powierzchnię, po czym nałożyć 2 warstwy lakieru w odpowiednich odstępach czasowych. Do nakładania lakierów polecam Wałek Microfibra lub Pędzel Pes Mix marki Dekoral Gold – mówi Ryszard Plantos z ATM.

Lakiery ekologiczne marki Domalux to idealny sposób na dodanie blasku starym oraz odpowiednie zabezpieczenie nowych drewnianych przedmiotów. Jeśli więc chcesz odnowić swoją ulubioną toaletkę, pomalować łóżeczko dla dziecka lub przywrócić życie rustykalnemu stolikowi do kawy – wybierz Domalux Szybkoschnący lub Bezzapachowy.


Producent: PPG Deco Polska
Domalux Szybkoschnący – cena od 222 zł brutto za opakowanie 5L
Domalux Bezzapachowy - cena od 108 zł brutto za opakowanie 5L


www.chemiabudowlana.info

Autor: Domalux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt