chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Farba Ceiling Paint 508 - specjalistka od sufitów

Farba Ceiling Paint 508 - specjalistka od sufitów

13.10.2009
Sufity to szczególnie trudne do malowania podłoża, dlatego wymagają zastosowania specjalistycznego produktu. Farba Ceiling Paint 508 marki Benjamin Moore to recepta na idealny sufit - bez nierówności, kapiącej farby i smug.

Chemia budowlana - Farba Ceiling Paint 508 - specjalistka od sufitów

Malowanie sufitu to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego malarza i zdecydowanie najmniej przyjemny etap prac remontowych. Uciążliwe trzymanie rąk w górze podczas malowania oraz spadające na twarz kropelki farby sprawiają, że odnawianie sufitu może przeistoczyć się w prawdziwą drogę przez mękę. Na dodatek często efekt prac nie spełnia naszych oczekiwań. Z powodu intensywnego oświetlenia powierzchnie sufitów są szczególnie narażone na działanie refleksów świetlnych. W efekcie widoczne są wszelkie niedoskonałości w przygotowaniu podłoża przed malowaniem. Niezwykle ważny jest zatem wybór odpowiedniej farby, która sprosta specyficznym wymaganiom i ułatwi użytkownikowi proces malowania. Benjamin Moore & Co. – specjalista od szczególnie trudnych zadań malarskich, rekomenduje farbę Ceiling Paint 508.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Farba Ceiling Paint 508 - specjalistka od sufitów
Wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa Ceiling Paint 508 to specjalistyczny produkt do dekoracyjnego malowania sufitu. Formuła farby została tak przygotowana, aby przeciwdziałać kluczowym problemom związanym z odnawianiem powierzchni sufitów. Ceiling Paint 508 tworzy eleganckie, w pełni matowe wykończenie, w niezwykle szerokiej gamie kolorów. Za sprawą specjalnej technologii rozpraszania refleksów świetlnych pomalowany sufit sprawia wrażenie idealnej (niweluje nierówności podłoża), jednorodnej kolorystycznie powierzchni. Produkt marki Benjamin Moore cechuje tzw. wydłużony czas otwarcia i schnięcia. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania użytkownik dysponuje czasem potrzebnym na zniwelowanie ewentualnych smug. Wysoka siła krycia połączona z bardzo dobrą przyczepnością Ceiling Paint 508 do podłoża sprawiają, że farba jest bardzo wydajna i nie kapie z powierzchni sufitu.

Ceiling Paint 508 ma bardzo szerokie spectrum zastosowań. Farba może być używana do malowania tradycyjnych wypraw wapienno-cementowych i cementowych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i akrylowych, gładzi gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, tapet, budowlanych bloczków konstrukcyjnych oraz betonu. Po uprzednim zagruntowaniu produkt można również stosować do malowania drewnianych, drewnopochodnych i metalowych elementów eksponowanych przy powierzchniach sufitowych.

Farba Ceiling Paint 508 jest produktem przyjaznym środowisku naturalnemu i w pełni bezpiecznym dla użytkownika. Farba charakteryzuje się niską zawartością lotnych związków organicznych, czego świadectwem jest uhonorowanie jej tytułem Green Promise™. Logotyp Green Promise na opakowaniu farby Ceiling Paint 508 oznacza, że spełnia ona restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS (California's Collaborative for High Performance Schools) oraz LEED® dotyczące produktów malarskich o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).
Chemia budowlana - Farba Ceiling Paint 508 - specjalistka od sufitów
Informacje o produkcie:
• Wydajność: ok. 10 – 12 m2/l.
• Stopień połysku: mat
• Cena: od 29 zł brutto za 1 l (w tym 22% VAT).
• Opakowanie: 3,78 l
• Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt