chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Farba tablicowa Benjamin Moore i Kids Town – rozbudzają kreatywność

Farba tablicowa Benjamin Moore i Kids Town – rozbudzają kreatywność

11.09.2013
Aż trudno uwierzyć, że rodzice pokój dziecka urządzają na końcu. I nie zawsze przywiązują do tego szczególną wagę. A tak naprawdę niewiele potrzeba, by stworzyć wnętrze idealne do nauki i zabawy. Wystarczy trochę wyobraźni oraz internet.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
W sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację pokoju dziecięcego. To idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Przykładem jest sklep internetowy Kids Town, oferujący praktycznie wszystkie akcesoria do pokoju dziecięcego. A ostatnio również farby.

To efekt współpracy Kids Town z legendarną marką Benjamin Moore – produkującą najwyższej jakości, ekskluzywne farby. Ofertę sklepu wzbogaciła „tablicówka” Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore.
Przeczytaj również: Morskie klimaty z Jedynką
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
- Kolor ścian to właściwie jedna z pierwszych decyzji jaką podejmujemy przy remoncie wnętrza. Paleta barw jest praktycznie nieograniczona, kolorem można podkreślić, ale też i zepsuć przestrzeń. Dla nas to temat podstawowy, ale jednocześnie temat rzeka, który próbowaliśmy już od jakiegoś czasu "ugryźć". Co prawda w ofercie Kids Town do tej pory nie było farb, ale zawsze staraliśmy się wesprzeć klientów naszą wiedzą i wzornikami kolorów – tłumaczy Kinga Czernik, założycielka sklepu Kids Town.

Kids Town rozpoczął swą przygodę z farbami w sposób niezwykle kreatywny. Włączył on do swojej oferty produkt, dzięki któremu nie tylko nadamy wnętrzu ładny kolor, ale też uczynimy je świetnym miejscem do nauki i zabawy. Farba tablicowa Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore daje nieskończenie wiele możliwości i wiele radości. Pomalowana nią powierzchnia zmienia się w miejsce do twórczych działań.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
- Farbą tablicową, którą jedynie Benjamin Moore oferuje w pełnej gamie kolorystycznej można pomalować ścianę, ale też drzwi, pusty kącik, kawałek szafy, stolik, jednym słowem wykorzystać na setki sposobów. Możliwości poszerzają się niebotycznie, gdy prócz klasycznej, czarnej farby możemy wybrać dowolny kolor z palety barw marki Benjamin Moore – zaznacza Czernik.

Świetna dla przedszkolaka i „szkolniaka”Z farbą tablicową przedszkolak rozpocznie naukę rysowania, pisania, czy liczenia. Nastolatek na pomalowanej nią powierzchni zapisze informacje, które łatwiej mu będzie zapamiętać, może też stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
Dzieci z pewnością znajdą masę pomysłów na wykorzystanie farby tablicowej, nie raz zaskakując w ten sposób swoich rodziców. Dla sklepu Kids Town Benjamin Moore wybrał 5 barw, pasujących do pozostałych produktów z jego oferty. Na specjalne zamówienie, istnieje możliwość zakupu pozostały odcieni marki Benjamin Moore.

- „Tablicówka” Benjamin Moore idealnie wpisuje się w wyznawaną przez Kids Town filozofię tworzenia kolorowych, ciekawych i zaprojektowanych dla dzieci (a nie rodziców) pokoików. W Kids Town, zaczynamy zaledwie od kilku barw - fuksji, niebieskiej, żółtej, szarej i oczywiście czarnej. I... czekamy na pomysły zastosowania ich u naszych małych i dużych klientów.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
Farba tablicowa jest barwiona w ekologicznym systemie Gennex® Platform marki Benjamin Moore, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Koloranty, które stosowane są w procesie barwienia do osiągnięcia farby w wybranym kolorze są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych („0 LZO”), co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.
Jak podkreśla Kinga Czernik z Kids Town: „Wybór producenta farb był dla nas oczywisty - Benjamin Moore daje nam gwarancję najwyższej jakości i pewność, że produkty będą bezpieczne dla dzieci, czyli znów idziemy w parze”.

Chemia budowlana - Fot. Benjamin Moor
Fot. Benjamin Moor
Do rysowania po powierzchni zamalowanej „tablicówką” możemy użyć tradycyjnej kredy lub flamastra kredowego, który się nie pyli i nie brudzi – również dostępny w sklepie internetowym Kids Town.

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt