chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » PARA Ultra Hybrid

PARA Ultra Hybrid

13.02.2013
Do najważniejszych cech farby Ultra Hybrid zaliczyć można połączenie trwałości i zmywalności farby olejnej z łatwością aplikacji lateksu.

Chemia budowlana - Fot. PARA
Fot. PARA
PARA Ultra Hybrid 4694 to najwyższej jakości zaawansowana wodna farba hybrydowa do powierzchni wewnętrznych. Dzięki niskiej zawartości lotnych związków organicznych oraz braku rozpuszczalników w składzie farba jest przyjazna dla otoczenia. W jej składzie znajdują się natomiast bio-odnawialne oleje.

Farba jest łatwa do nałożenia i na większości powierzchni tworzy samowyrównującą się i gładką powłokę o połysku skorupki jajka. Charakteryzuje się doskonałą siłą krycia oraz świetną przyczepnością. Schnie szybko i pozostawia nieznaczny zapach. Do nakładania na odpowiednio przygotowane drewno, metal, suchy tynk i murowane powierzchnie. Idealna do ścian, drzwi, listewek, szafek, mebli i innych często używanych powierzchni. PARA Ultra Hybrid 4694 jest doskonale zmywalna i szorowalna również przy pomocy detergentów, dlatego jest szczególnie rekomendowana do miejsc narażonych na częste zabrudzenia i intensywną eksploatację. Wzbogacona o środki pleśnio- i grzybobójcze, które uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów na pomalowanych powierzchniach.
REKLAMA:


Farba dostępna jest w salonach Dekorian, w pełnej linii kolorystycznej, w opakowaniach galonowych i litrowych. Jej cena to 64,11 zł/L.

Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt