chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Rok 2013 według PARA Paints

Rok 2013 według PARA Paints

21.01.2013
Jak co roku producenci kanadyjskich farb PARA Paints ogłosili trendy kolorystyczne, które dominować będą w naszych wnętrzach.

Chemia budowlana - Fot. PARA
Fot. PARA


W styczniu 2013 roku na Interior Design Show w Toronto producenci farb PARA Paints zaprezentowali paletę barw, które powinny pojawić się w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Na paletę składa się 75 nowych odcieni. Przeważają wśród nich kolory ziemi, pastele, lekko rozbielone tony. Nie zabraknie także odważnych propozycji – żywych i nasyconych kolorów.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. PARA
Fot. PARA
Chemia budowlana - Fot. PARA
Fot. PARA


Chemia budowlana - Fot. PARA
Fot. PARA
Nowa paleta PARA Paints, bazując na obecnych i przyszłych trendach, opiera się na barwach fioletowo-różowych, lawendowych oraz naturalnych – nawiązujących do kolorów plaż egzotycznych krain. Pojawiają się w niej także intensywne pomarańcze, energetyczne żółcie oraz barwy inspirowane kolorami pawiego ogona i szafirem morza.

Producenci farb PARA Paints poszli w tym roku o krok dalej, przekazując swoim klientom ponadczasowe porady dotyczące łączenia barw, które obrazuje 56 zestawień kolorystycznych. Zestawienia te nie tylko ułatwią decyzję o wyborze dominującego koloru, pomogą także we właściwym doborze zasłon, dywanów i wszelkich dodatków.
Autor: PARA - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.1)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt