chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Kojąca lekkość bieli Tikkurila Pure White

Kojąca lekkość bieli Tikkurila Pure White

14.01.2013
Biel ma wiele zalet aranżacyjnych. Przynosi wrażenie czystości, spokoju i równowagi. Jest kolorem uniwersalnym, który świetnie sprawdza się w każdej stylistyce, a dodatkowo - stosunkowo prostym do zastosowania w wystroju wnętrz. Idealnie śnieżnobiały odcień ścian uzyskać możemy dzięki zastosowaniu farby Tikkurila Pure White.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
O niezaprzeczalnych walorach bieli najprościej możemy przekonać się zimą. Gdy śnieżny, lekki puch pokrywa wszystko wokół nas, doświadczamy uczucia spokoju, wytchnienia i wyciszenia. To dlatego we wnętrzach zaaranżowanych w kolorze białym łatwiej o relaks i nabranie dystansu wobec codziennych problemów. Biel łatwo komponuje się z innymi kolorami i elementami wyposażenia, stanowiąc doskonałe tło dla wyeksponowania ich walorów wizualnych. Nieocenioną zaletą bieli jest również fakt, iż pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Znakomicie odbija światło, rozjaśniając wnętrze i dodając przestronności.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Efekt śnieżnej, doskonale czystej bieli, o głęboko matowym wykończeniu zapewni użycie farby Tikkurila Pure White. Ten pełen elegancji odcień pomoże w uszlachetnieniu i wizualnym uporządkowaniu wnętrza. Dużą zaletą farby Pure White jest komfort aplikacji – farba ta doskonale się rozprowadza, nie kapie i dobrze kryje. Warto podkreślić, iż jest ona rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.
REKLAMA:


Farba Pure White dobrze sprawdzi się w przypadku zarówno aranżacji klasycznych, tych z nutą romantyzmu, jak też nowoczesnych i minimalistycznych.

Domowa galeria


Wielkim atutem bieli jest jej „nieinwazyjność” – ten kolor w doskonały sposób pozwala zaistnieć elementom wyposażenia wnętrz. Biel wyostrza kształty przedmiotów, podkreśla inne kolory, które w jej otoczeniu zyskują na intensywności. Jest najbezpieczniejszym wyborem tła do stworzenia domowej galerii – nie zakłóci odbioru zdjęć czy obrazów, lecz podkreśli ich artystyczne piękno.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Białe wyciszenie


Połączenie białych ścian z drewnianą podłogą oraz z meblami i elementami wyposażenia wykonanymi z naturalnych materiałów, pozwoli stworzyć aranżację kuszącą przytulnym ciepłem oraz obietnicą relaksu i wyciszenia negatywnych emocji. By przestrzeń nabrała bardziej zdecydowanego charakteru, warto pokusić się o użycie szablonu i stworzenie oryginalnej, kwiatowej dekoracji ściennej w kontrastowym kolorze.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Biel ponad wszystko


Niemal całkowita biel aranżacji – białe ściany, meble, zasłony, lampy – wygląda niezwykle efektownie i wbrew pozorom, nie nuży. Biały kolor w dużej ilości nadaje wnętrzu lekkość i szlachetną elegancję. Takie wnętrze jest też stosunkowo łatwe w zmianie wystroju – przy nakładzie niedużych środków, wprowadzając dodatki w innych kolorach, możemy nadać aranżacji zupełnie nowy charakter.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt