chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Bolix Politone Acryl Plus

Bolix Politone Acryl Plus

06.12.2012
Zdobi, chroni, ukrywa niedoskonałości ścian... Bolix Politone Acryl Plus to matowa farba akrylowa łącząca walory estetyczne z praktycznym aspektem malowania.

Chemia budowlana - Bolix Politone Acryl Plus
Stosowana jest do wykonywania dekoracyjnych i renowacyjnych powłok malarskich na ścianach i sufitach wewnątrz pomieszczeń. Wydajna i skutecznie kryjąca, tworzy barwną, matową powłokę o wysokiej odporności na zmywanie i ścieranie. Sprawdza się zarówno przy malowaniu nowych powierzchni, jak i w pracach renowacyjnych. Przeznaczona jest na powierzchnie betonowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe jak i płyty gipsowo-kartonowe, tapety papierowe oraz z włókien szklanych.
REKLAMA:


Bolix Politone Acryl Plus nie zawiera organicznych rozpuszczalników. Ekologiczny charakter farby sprawia, że nadaje się ona nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, lecz również wszędzie tam, gdzie liczą się wysokie wymagania higieniczno-sanitarne. Matowa struktura zapobiega przy tym powstawaniu na ścianach refleksów mogących sugerować istnienie nierówności i defektów. Dlatego obszerne i dobrze oświetlone przestrzenie urządzane są właśnie przy użyciu preparatów o matowym stopniu połysku.

Informacje Techniczne:


Produkt: Bolix Politone Acryl Plus
Producent: Bolix
Przeznaczenie: ściany wewnętrzne
Temperatura stosowania: 5-25°C
Czas schnięcia jednej warstwy: ok. 2h
Stopień połysku: matowy
Kolor: biały lub zgodny z Paletą Barw BOLIX
Konsystencja: gęsta ciecz
Wydajność: podłoże równe: 0,10÷0,12 l/m2,
podłoże chropowate: 0,18÷0,28 l/m2.
Opakowanie: 5, 10, 18 l
Cena: 19,15 zł brutto za 1l

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt