chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Czym udekorować ramki do zdjęć

Czym udekorować ramki do zdjęć

04.09.2012
1. Do wykonania jedynej i niepowtarzalnej ramki potrzebujemy ramkę z surowego drewna. Możemy ją udekorować używając jednego z wybranych  produktów marki Colorit:

Chemia budowlana - Czym udekorować ramki do zdjęć
2. Jeśli drewno jest ładne i chcemy zachować jego naturalny wygląd,  w celu  zabezpieczenia, możemy  pomalować je  jedynie Lakierem akrylowym marki Colorit. 
Przeczytaj również: Nowe życie starych mebli
REKLAMA:


Chemia budowlana - Czym udekorować ramki do zdjęć
3. Aby nadać ramce szlachetny, antyczny wygląd można wykonać na drewnie efekt postarzania. Polecamy zastosowanie zestawu do patynowania drewna – Patyny do drewna oraz Bazy i wykończenia do patyny marki Colorit.

4. Ramce można również nadać kolor, używając Bejcy wodnej do drewna marki Colorit.

Chemia budowlana - Czym udekorować ramki do zdjęć
5.  Wybrany kolor bejcy należy nanieść na drewnianą ramkę. W celu uzyskania intensywniejszego koloru zalecamy nanieść 2 warstwy. Dodatkowy efekt dekoracyjny osiągniemy przez nałożenie na zabejcowaną powierzchnię Patyny do drewna marki Colorit w kolorach: złoto, srebro, miedź czy szmaragd. Drewno po zabejcowaniu zalecamy zabezpieczyć Lakierem akrylowym do drewna marki Colorit lub Woskiem do drewna w paście marki Colorit w kolorze naturalnym (po 7 dniach).
Przeczytaj również: Ubytkom i rysom mówimy nie
Chemia budowlana - Czym udekorować ramki do zdjęć
6. Ramkę do zdjęć można pomalować też akrylową Pastelową farbą do drewna marki Colorit. Do wyboru 8 pastelowych kolorów.

7. Ramkę można udekorować przyklejonymi suchymi kwiatami, muszelkami, kawałkami materiału itp. Dzięki tym prostym zabiegom stworzymy niepowtarzalny przedmiot, który może zdobić nasze wnętrze lub może stać się oryginalnym prezentem.

Chemia budowlana - Czym udekorować ramki do zdjęć
Wszystkie produkty należy stosować zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu produktu.
Przed rozpoczęciem pracy zalecamy próbne naniesienie produktu na niewielką powierzchnię.

Źródło: Colorit
Fot. Colorit

Autor: Italcolor - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt