chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Idealny duet – kolory duszy i ciała od Dekoral Fashion

Idealny duet – kolory duszy i ciała od Dekoral Fashion

24.07.2009
Dusza i ciało to dwa nierozerwalnie połączone ze sobą pierwiastki. Aby ich właściciel był szczęśliwym człowiekiem, muszą ze sobą harmonijnie współgrać w każdym momencie naszego życia. Marka Dekoral Fashion zaprasza do krainy kolorów, które ukoją duszę i ożywią ciało, tworząc idealne duety zapewniające nam codzienną dawkę dobrego nastroju.

Chemia budowlana - Idealny duet – kolory duszy i ciała od Dekoral Fashion
Kolory wpływają na samopoczucie, percepcję, wyobraźnię. Otaczając nas, mają decydujący wpływ na nasze decyzje i zachowania. Z tego powodu, kolory domu, w którym mieszkamy, powinny być starannie dobrane i dopasowane do naszego temperamentu, charakteru, a nawet – zainteresowań. Marka Dekoral Fashion stworzyła kolekcję farb Akrylit W Fashion Collection, które pomogą stworzyć wnętrza współgrające z psychiką i cielesnością mieszkańców.
REKLAMA:


Energia i Harmonia


Osoby, które w pracy, czy życiu towarzyskim znajdują się zawsze w centrum uwagi, są zazwyczaj przepełnione energią i siłą. Ich dom powinien być zatem ostoją, w której opadają emocje, a zmysły doznają ukojenia.

Dekoral Fashion proponuje im zestawienie kolorów Energia i Harmonia. Pierwszy to głęboka czerwień, która pobudza do aktywności, szczególnie fizycznej, dodaje sił i działa stymulująco. Jeśli złamiemy ją delikatną Harmonią w odcieniu beżu, pomieszczenie stanie się światem idealnego połączenia żywiołowego „physis” i szukającej relaksu „psyche”.

Chemia budowlana - Idealny duet – kolory duszy i ciała od Dekoral Fashion

Intuicja i Piękno


Intelektualiści, których życie obraca się wokół literatury i sztuki, poszukują zazwyczaj uniwersalnych rozwiązań, także dekoracyjnych. Wnętrza ich domów powinny charakteryzować się wyważoną kolorystyką i elegancją oraz uporządkowanym minimalizmem. Idealnym duetem dla nich będzie zestaw farb Intuicja i Piękno Akrylit W Fashion Collection. Ta kombinacja stworzy miejsce odpowiednie do czytania i słuchania muzyki - popielata Intuicja pozwoli na wewnętrzne wyciszenie, natomiast bladoróżowy odcień Piękno sprawi, że będziemy odczuwać stałą potrzebę obcowania z artyzmem w różnych wymiarach.

Wnętrze stanie się idealnym miejscem dla intelektualnego wysiłku lub stworzenia własnego świata, w którym dusza i ciało zespolą się w twórczym uniesieniu.

Czekofashion i Odwaga


Podróże fascynują każdego z nas, jednak tylko niektórzy mają duszę prawdziwego „globtrotera” i potrafią zostawić swoją codzienną rzeczywistość dla rocznej eskapady w głąb amazońskiej dżungli lub gór Tybetu. Jednakże muszą mieć oni miejsce, do którego zawsze mogą wrócić – dom, w którym odpoczną i zaplanują kolejne podróże. Wnętrza współgrające z ich żywiołowością i fascynacją orientem.Zaczerpnięty z Dalekiego Wschodu mocny, dominujący odcień Czekofashion sprawi, że salon stanie się miejscem idealnym do relaksu, ale też pobudzającym wszystkie zmysły potrzebne do opracowania trasy najbliższej eskapady. Złamanie go delikatnym kremowym kolorem Natchnienie i dodanie pamiątek przywiezionych z Dalekiego Wchodu, sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego, egzotycznego charakteru.

Harmonijna dekoracja


Produkty z serii Akrylit W Fashion Collection to, oprócz inspirujących odcieni, także świetna jakość. Farby lateksowe zapewniają długotrwały efekt kolorowych ścian, są przyjazne dla alergików i odporne na szorowanie, dzięki czemu mogą być stosowane w każdym wnętrzu, nawet tym najbardziej narażonym na zabrudzenia.

Chemia budowlana - Idealny duet – kolory duszy i ciała od Dekoral Fashion
Dodatkowo, farby te zapewniają bardzo wysoką wydajność – nawet do 14 m² z litra, a do tego bardzo dobrze kryją malowaną powierzchnię. Czas schnięcia warstwy farby to jedyne 2 godziny, więc jeśli chcemy odmienić nasze mieszkanie, możemy zrobić to jeszcze dziś!Akrylit W Fashion Collection – cena ok. 52 zł brutto za opakowanie 2,5L
Producent: PPG Industries

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt