chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » HYDROPARKIET PU

HYDROPARKIET PU

08.09.2011
HYDROPARKIET PU jest wodorozcieńczalnym, jednoskładnikowym lakierem parkietowym na bazie żywic poliuretanowych. Produkt posiada krótki czas utwardzania, tworzy trwałe, odporne na zarysowania powłoki i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Chemia budowlana - HYDROPARKIET PU
Lakier HYDROPARKIET PU jest przeznaczony do malowania podłóg drewnianych wewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem może być również wykorzystywany do pokrywania boazerii, mebli oraz innych detali drewnianych, które nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Jest to produkt wodorozcieńczalny, utwardzający się poprzez odparowanie wody, która jest obojętna dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego.
Przeczytaj również: Domalux Szybkoschnący
REKLAMA:


- Lakier HYDROPARKIET PU spełnia wszystkie europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Z tego względu może być bez obaw stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci i alergicy - mówi Andrzej Cholewka, product manager Lakma SAT.

Oprócz spełniania wysokich norm bezpieczeństwa, lakier HYDROPARKIET PU posiada doskonałe cechy użytkowe. Jest on bardzo wytrzymały na ścieranie, co bezpośrednio przekłada się na jego trwałość i odporność na zarysowania. W związku z tym znakomicie nadaje się do malowania podłóg drewnianych, nawet w pomieszczeniach szczególnie obciążonych, takich jak hole w budynkach użytku publicznego, korytarze lub sale gimnastyczne. Doskonale sprawdza się też w domach i mieszkaniach, gdzie może być stosowany w salonach, pokojach dziecinnych, przedpokojach, czy na drewnianych schodach.

Kolejną zaletą HYDROPARKIETU PU jest bardzo krótki czas utwardzania.  Po 3-4 godzinach od położenia pierwszej warstwy możliwe jest nakładanie następnej. Dzięki temu możliwe jest skończenie lakierowania w ciągu jednego dnia!
Przeczytaj również: Altax lakier do podłóg
Lakier jest bezbarwny, dzięki czemu zachowuje naturalny kolor i rysunek drewna. Dostępny jest w wersji półmatowej lub jedwabiście połyskliwej.

Producent: Lakma SAT

Cena:
- opakowanie 1 l - 49,91 netto + 23% VAT, (cena na półce 67,50 zł brutto)
- opakowanie 5 l - 239,55 netto + 23% VAT (cena na półce 324 zł brutto).
Przeczytaj również: Bona Resident Plus
Chemia budowlana - HYDROPARKIET PU


Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt