chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Letnie aranżacje palet barw Magnat

Letnie aranżacje palet barw Magnat

01.07.2011
Wraz z latem wkraczamy w okres natury, harmonii i radości. To pora sprzyjająca poszukiwaniu nowych inspiracji oraz doświadczaniu chwil zarówno tych spokojnych, jak i energicznych oraz pełnych dynamizmu. To właśnie z tych doświadczeń czerpią nowe, letnie aranżacje palet barw Magnat. Wnętrza przepełnione miodowo-bursztynowymi barwami pozwolą nam na chwilę relaksu i harmonii, natomiast żywe, soczyste kolory wypełnią nas pokładami pozytywnej energii. Proponujemy trzy odsłony inspirujących aranżacji, które przeniosą nas w świat natury, harmonii i natchnienia.

W męskiej duszy gra rythm&blues


Od posągowych szarości, przez cierpki smak oliwinu, po słodki miodowy bursztyn. Jak wiele tonów jest w tej gamie. W tym męskim wnętrzu ton nadaje czarno-biały jazzowy plakat, ale równie ważna jest jego oprawa: chłodna szarość, oliwkowa zieleń i radosna żółta nuta tworzą perfekcyjne trio. W tle może pobrzękiwać błyszcząca blacha niczym z saksofonu albo matowy trzask czarnej płyty nadający oldschool’owy look.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Kolory:


S50 Miodowy Amber
S46 Wysmakowany Oliwin
S48 Grafitowy Marmur

Chemia budowlana - Letnie aranżacje palet barw Magnat


Emocje i uniesienia


Chłodna kryształowa szarość tuli do snu, a słoneczny topaz jaśnieje radośnie o poranku.
Ognisty karnelian budzi zmysły o każdej porze. Daj mu się oczarować. Bo ten odcień czerwieni sprawia, że optymistyczna, młodzieńcza sypialnia zyskuje romantyczny wątek. Wystarczy odrobina takiego koloru – na jednej ścianie, fragmencie lub meblu. Kolory nadają wnętrzu łagodności, ale i charakteru. Sprawią, że pomieszczenie będzie przytulne i zachęcające do odpoczynku.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku

Kolory:


S26 Górski Kryształ
S40 Ognisty Karnelian
S4 Złocisty Topaz

Chemia budowlana - Letnie aranżacje palet barw Magnat


Soczyste kontrasty


Świeżość zielonego aleksandrytu i rude tygrysie oko codziennie inspirują do egzotycznych podróży. To kolory dla ludzi odważnych i dynamicznych, dla których dom to miejsce, gdzie szukają energii do kolejnych wyzwań. W takim zestawieniu barw zarówno meble kolonialne, jak i nowoczesne będą wyglądały egzotycznie. Biel jest tu nieodzownym elementem, jeśli zależy nam na modnym, nieco ascetycznym charakterze. Na jej tle najbardziej wyraziście prezentują się dodatki z ciemnego drewna.

Kolory:


S29 Zwycięski Aleksandryt
S20 Tygrysie Oko
S17 Biały

Chemia budowlana - Letnie aranżacje palet barw Magnat


Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt