chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Aranżacje marki Magnat

Aranżacje marki Magnat

01.06.2011
Chemia budowlana - Aranżacje marki Magnat
Jeszcze wiosna czy już lato? To pora roku, kiedy otaczający nas świat budzi się do życia. Pragniemy zmian, jesteśmy skłonni do nowych wyzwań. Również wnętrza, w których dotychczas przebywaliśmy wydają nam się szare i nudne.

Magnat przygotował aranżacje, zgodnie z najnowszymi trendami, które stworzą w mieszkaniu niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klimat.

REKLAMA:


Zachowaj harmonię subtelnych odcieni.


Srebrzysty granit, kwarc i topaz wyciszają, ale też sprzyjają koncentracji. Wśród zgaszonych barw łatwo zebrać myśli. Neutralną szarość zawsze jednak warto ożywić. W towarzystwie żółci i delikatnych fiołków nawet praca staje się przyjemnością. Proste stalowe dodatki nadają ramy tej wyważonej kompozycji.

Kolory:


S47 Srebrzysty Granit
S37 Różowy Kwarc
S4 Złocisty Topaz

Chemia budowlana - Aranżacje marki Magnat

Cudowne sny o drogocennych kamieniach.


Różany rodonit i alabastrowy ametryn rozjaśnia blask perły. Spełniają się marzenia. Wszystkie odcienie doskonale się dopełniają, a jednocześnie różne nasycenie barw – od jasnych, świetlistych, po ciemne, głębokie – pomaga wyróżnić strefy i nadać dynamikę wnętrzu. Taka gra barw tworzy doskonałe okoliczności, by obudzić się z zimowego snu na dobre.

Kolory:


S42 Dostojna Perła
S22 Alabastrowy Ametryn
S44 Różany Rodonit

Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Tynki i farby elewacyjne z efektem drewna
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt