chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S wodorozcieńczalny lakier

Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S wodorozcieńczalny lakier

01.06.2011
Poliuretan Aqua 2S to wodorozcieńczalny lakier dwuskładnikowy nowej marki Domalux Professional przeznaczonej dla fachowych wykonawców. W skład preparatu wchodzą lakier o objętości 4,5 L (składnik A) oraz utwardzacz w opakowaniu 0,45 L (składnik B). Poliuratan Aqua 2S przeznaczony jest do powierzchni bardzo mocno eksploatowanych, takich jak podłogi w obiektach użyteczności publicznej. Produkt pozytywnie przeszedł testy antypoślizgowości i spełnia normę DIN V 18032-2, dzięki czemu może być stosowany w salach sportowych, korytarzach, na schodach i w ciągach komunikacyjnych.

Chemia budowlana - Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S wodorozcieńczalny lakier

Parametry


Poliuretan Aqua 2S to lakier o wysokiej twardości (min. 170). Jest odporny na ścieranie i zarysowania, a dzięki szczelnym wiązaniom międzycząsteczkowym zapewnia także dobrą ochronę parkietu przed chemią gospodarstwa domowego i przypadkowymi plamami (detergenty, wino, napoje gazowane itp.). Lakier charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia (pyłosuchość w 1,5 godziny) i wysoką elastycznością powłoki. Jego wydajność przy jednej warstwie wynosi 8-10 m2. Dwuskładnikowy Domalux Professional jest także bezpieczny dla zdrowia i środowiska (NMP free) i odporny na ślady obuwia BHMR. Czas schnięcia lakieru wynosi od 4 do 8 godzin. Produkt dostępny jest w wersji połysk i półmat.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S wodorozcieńczalny lakier

System do podłóg sportowych


Specjalnie dla produktu Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S opracowana została w Akademii Technik Malarskich (ATM) zoptymalizowana technologia lakierowania podłóg sportowych z wymalowanymi liniami boiska. Technologia wymaga zastosowania podkładu akrylowego Domalux Professional Aqua oraz Emalii Akrylowej Dekoral Professional i pozwala na osiągnięcie bardzo trwałej, estetyczej powierzchni.

Producent: PPG Deco Polska

Cena: 418,20 PLN brutto za 4,95 L

Źródło: Domalux
Autor: Domalux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt