chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Kolory off-white - krewniacy bieli

Kolory off-white - krewniacy bieli

07.07.2008
Biel rzadko bywa tylko „biała” i ma wiele odcieni, które pozwalają na precyzyjne sterowanie klimatem wnętrza. Kolor biały z kroplą żółtego, niebieskiego czy zielonego to tzw. barwy off-white − już nie białe, ale jeszcze nie kolorowe. Kolory off-white to modne rozwiązanie w aranżacji wnętrz i świetna propozycja dla nieśmiałych.

Chemia budowlana - Kolory off-white - krewniacy bieli
Chemia budowlana - Kolory off-white - krewniacy bieli

Na każdy decyduje się na mocny kolor ścian czy łączenie kilku wyrazistych barw w pomieszczeniu, co jest już nie lada sztuką. Debiutanci w aranżacji wnętrz, jeśli nie chcą czystej bieli ścian, mogą stopniowo oswajać się z kolorem pozostając w białej tonacji lecz w jej innym wcieleniu. off-white może subtelnie budować klimat wnętrza. Niby wyraźnie nie widać koloru, a jednak jest on „w powietrzu”.
Efekt wymalowań kolorem off-white będzie zależał od rozmiarów pomieszczenia. Pomalowane jasnym kolorem wyda się ono przestronniejsze, bardziej uporządkowane i optycznie większe. Sztuczne światło wieczorem ociepli i zmieni kolor off-white wprowadzając do wnętrza przytulny nastrój.
REKLAMA:


Kolory off-white „wybaczają” i pozwalają na wiele. Trudno nie trafić z barwą, która w każdym przypadku będzie stanowić optymalne, jasne tło dla obrazów i innych dekoracji ściennych. Modne off-white’y to rozbielone indygo, kobalt, szarości, beże oraz odcienie fioletu i różu.
Off-white nie determinuje wnętrza, które może być urządzone w dowolnym stylu. Biel złamana kroplą zieleni, beżu, różu – sprawiając na próbniku w sklepie mało efektowne wrażenie – na ścianach potrafi zaskoczyć, wydobywając urodę mebli, stolarki, czy odcień posadzki. Szczególnie korzystnie komponuje się z ciemną podłogą lub meblami.

Kolory off-white mają jeszcze jedną zaletę − pozwalają na zmianę klimatu wnętrza jedynie dzięki wymianie dodatków. Dlatego te delikatne tonacje bieli są dobrym sposobem na modne urządzanie wnętrz dla każdego, nie tylko dla osób romantycznych i delikatnych.

Chemia budowlana - Kolory off-white - krewniacy bieli
Dobrej jakości zmywalna farba zapewni trwałość kolorom off-white.
DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [5], marki Beckers, to wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa, która charakteryzuje się dobrym kryciem oraz wysoką trwałością koloru, co oznacza, że pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu. Farba szybko schnie i tworzy powłoki wytrzymałe i odporne na szorowanie. Designer Väggfärg Helmatt [5]
Stopień połysku: mat [5]
Wydajność do 16 m² / l
Opakowania: 1 l, 3 l, 10 l (biały i bazy)
2,5 l (gotowe kolory)
Cena brutto: 25,94 zł / 1 l. (baza A)
51,67 zł / 2,5 l (gotowe kolory)
Kolor: Biały + 34 gotowe kolory oraz paleta barw Beckers

Chemia budowlana - Kolory off-white - krewniacy bieli
DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [3], marki Beckers, jest wodorozcieńczalną, matową farbą dyspersyjną wysokiej jakości. Tworzy piękne, matowe wykończenie. Farba nie żółknie z upływem czasu. Wydziela nieznaczny zapach podczas aplikacji i schnięcia. Farbę łatwo się nakłada. Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.

Designer Väggfärg Helmatt [3]
Stopień połysku: mat
Wydajność do 16 m² / l
Opakowania: 1 l, 3 l, 10 l
Cena brutto: 24,88 zł / 1 l. (baza A)
Kolor: Biały + paleta barw Beckers

DESIGNER VÄGGFÄRG MATT [7] jest wodorozcieńczalną, półmatową farbą lateksową wysokiej jakości. Tworzy piękne, półmatowe, zmywalne wykończenie. Farba nie żółknie z upływem czasu. Wydziela nieznaczny zapach podczas aplikacji i schnięcia. Farbę łatwo się nakłada. Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.
Chemia budowlana - Kolory off-white - krewniacy bieli
Designer Väggfärg Helmatt [7]
Stopień połysku: półmat
Wydajność do 16 m² / l
Opakowania: 1 l, 3 l, 10 l
Cena brutto: 28,54 zł / 1 l. (baza A)
Kolor: Biały + paleta barw Beckers

Oferta kolorystyczna mieszalników farb systemu Beckers umożliwia otrzymania ponad 2000 odcieni DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [3]; [5]; [7], w tym kolory off-white.

Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt