chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Bona wprowadza na rynek Mop ze spryskiwaczem

Bona wprowadza na rynek Mop ze spryskiwaczem

17.12.2010
Bona, lider na rynku w sprzedaży produktów do podłóg drewnianych, wprowadza na rynek wysokiej klasy, innowacyjny Spray Mop. Bardzo łatwy w użyciu, Spray Mop odniósł ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie Bona sprzedała już 500.000 sztuk.

Chemia budowlana - Bona wprowadza na rynek Mop ze spryskiwaczem
Mycie podłóg drewnianych za pomocą Spray Mopa jest najbezpieczniejsze ze wszystkich znanych obecnie sposobów. Urządzenie to pozwala myć podłogę w pozycji stojącej, używając tylko jednej ręki. Ergonomiczna rączka Spray Mopa wyposażona jest w spust. Osoba używająca Spray Mop naciska go i przed mopem zostaje rozpylona na podłogę mgiełka Care Cleanera. Dlatego, że jest to tylko mgiełka, na podłodze znajduje się tylko minimalna ilość wody. Wilgoć jest najgorszą rzeczą, jaka może znajdować się na podłodze. Woda z detergentem może doprowadzić do uszkodzenia powłoki lakierniczej i w ostateczności do wykrawędziowania, czy wyłódkowania parkietu. Minimalna ilość Bona Wood Floor Cleaner, która jest rozpylana przed mopem natychmiast zostaje starta przez pad czyszczący przymocowany do mopa. Spray Mop jest idealnym urządzeniem do mycia podłóg drewnianych. Ponadto mop jest wyposażony w obrotową głowicę pozwalającą na dotarcie padu czyszczącego nawet w trudno dostępne miejsca. Należy dodać, że pad czyszczący jest wykonany z mikrofibry i jest tak skonstruowany, że pozwala na idealne zdjęcie brudu z polakierowanej podłogi. Pad ten jest wielokrotnego użytku, a jego właściwości zostają utracone dopiero po około 300 praniach w pralce. Jest on mocowany do mopa „na rzep”.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Bona wprowadza na rynek Mop ze spryskiwaczem
Z nowym Spray Mopem Bony, właściciele podłóg drewnianych oraz ich użytkownicy będą mieli łatwe i wygodne w obsłudze narzędzie do czyszczenia podłóg. Spray Mop bardzo szybko się montuje, a jego wkład można uzupełniać specjalnie stworzonym w tym celu Bona Wood Floor Cleaner. Połączenie wysokiej jakości płynu czyszczącego, nie pozostawiającego osadu na podłodze z padem z mikrofibry, który można prać powodują, że Spray Mop jest bardzo efektywnym narzędziem czyszczącym, specjalnie zaprojektowanym do drewnianych podłóg.

Do mycia polakierowanych podłóg drewnianych należy używać odpowiednich narzędzi i odpowiednich środków. Do mycia polakierowanych podłóg należy unikać używania nadmiaru wody, octu czy mydła. Urządzenia do mycia podłóg za pomocą pary nie nadają się do mycia polakierowanych podłóg drewnianych. Wysoka temperatura oraz skroplona na parkiecie para wodna może doprowadzić w skrajnych warunkach do odspojenia się lakieru.

Obecnie najlepszym sposobem umycia polakierowanych podłóg drewnianych jest użycie Bona Spray Mop i Bona Wood Floor Cleaner

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Założona w 1919 roku firma Bona to światowy lider w swojej branży stawiający na innowacyjność i oferujący unikatowy system do zabezpieczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych. Poprzez sieć oddziałów i dystrybutorów docieramy do ponad 50 krajów świata i pozostajemy w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami i profesjonalistami korzystającymi z naszych produktów.

Autor: Bona-Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt