chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Lakiery podkładowe na każdą podłogę

Lakiery podkładowe na każdą podłogę

13.12.2010
Dąb, jatoba, jesion, merbau, iroko, czy buk – drewno krajowe i egzotyczne wymagają jednakowo starannej ochrony. Oba rodzaje drewna zebezpieczyć można uniwersalnym lakierem nawierzchniowym, o dowolnie wybranej barwie i połysku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych lakierów podkładowych: Domalux Capon Extra (podkład do drewna krajowego) oraz Domalux Exotic Primer (podkład do drewna egzotycznego).

Chemia budowlana - Lakiery podkładowe na każdą podłogę
Domalux Capon Extra podkład wiążący nitro modyfikowany
Producent: PPG Deco Polska
REKLAMA:


Nitrocelulozowy podkład wiążący przeznaczony do gruntowania podłóg o nawierzchni z drewna krajowego. Stabilizuje luźne cząstki drewna i poprawia związanie poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym. Zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych, zapobiega ciemnieniu drewna (co jest istotne szczególnie przy malowaniu drewna dębowego i bukowego). Czas schnięcia 4 h. Jedna lub 2 warstwy. Wydajność z 1 litra 10-12 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 0,5 L, 1 L, 5 L oraz 10 L.

Ceny netto:


0,5L – 8,46 PLN
1 L – 15,72 PLN
5 L – 72,55 PLN
10 L – 133 PLN

Chemia budowlana - Lakiery podkładowe na każdą podłogę
Domalux Exotic Primer lakier podkładowy do drewna egzotycznego
Producent: PPG Deco PolskaPodkład wiążący na bazie alkoholu przeznaczony do gruntowania drewna egzotycznego. Minimalizuje wypłukiwanie olejków i barwników z drewna. Stosowany do drewna egzotycznego i krajowego, zapobiega jego ciemnieniu pod wpływem poliuretanowych lakierów nawierzchniowych. Czas schnięcia 4 h. Liczba warstw: 1 (wałek, pędzel) lub 2 (blacha parkieciarska). Wydajność z 1 litra do 10 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 1L i 5L.

Ceny netto:


1L – 20,03 PLN
5L – 94,61 PLN

Autor: Domalux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt