chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Ciepło od garażu

Ciepło od garażu

14.06.2010
Nieocieplany garaż podziemny jest głównym powodem wychładzania pomieszczeń znajdujących się powyżej. Izolacja stropu pomiędzy tymi pomieszczeniami wpływa na komfort cieplny w całym budynku i koszty ogrzewania.

Chemia budowlana - Ciepło od garażu
REKLAMA:


Ciepło od garażu


Odpowiednia izolacja stropów garaży dotyczy zarówno budynków użyteczności publicznej, domów jedno- i wielorodzinnych, w których pomieszczenia użytkowe znajdują się bezpośrednio nad pomieszczeniami podziemnymi. Najnowszy system ociepleń firmy Baumit to kompleksowe rozwiązanie stosowane podczas izolacji stropów garażowych. W skład systemu wchodzą:

Chemia budowlana - Ciepło od garażu
- zaprawa klejowo – szpachlowa do wełny mineralnej i styropianu Baumit ProContact
Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania, wyrównania i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i styropianu. Doskonały produkt dla profesjonalistów.

Chemia budowlana - Ciepło od garażu
- lamelowa, frezowana wełna mineralna
Frezowana, lamelowa wełna mineralna przeznaczona do ocieplania stropów nad nieogrzewanymi pomieszczeniami takimi jak: garaże, parkingi podziemne, piwnice itp. Jest to produkt, którego montaż nie wymaga stosowania łączników mechanicznych ani siatki zbrojącej.
Przeczytaj również: System ociepleń TYTAN EOS STROP
Chemia budowlana - Ciepło od garażu
- zaprawa dekoracyjna Baumit EdelPutz Capa
Dekoracyjna zaprawa w postaci suchej mieszanki mineralnej do stosowania jako wierzchnia warstwa systemów ociepleń w garażach podziemnych. Do aplikacji metoda natryskową. Produkt dostępny w kolorach: biały i „stara biel”. Dostępne uziarnienie: 1,2 i 1,6 mm.Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt