chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci

Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci

09.06.2010
W świecie nadmiaru informacji i bodźców wzrokowych domowe wnętrza urządzone na biało studzą emocje i niosą wyciszenie. Pełen relaks w kojącej bieli zapewni użycie lateksowej farby do wnętrz Pure White marki Tikkurila.

Chemia budowlana - Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci
Salony aranżowane w absolutnej bieli: z białymi ścianami, zasłonami, dywanami a także meblami i lampami wyglądają oszołamiająco i wcale nie nużą. Co więcej, są modne! Czysta biel oraz ewentualnie biel z czernią byłymi bohaterkami targów meblowych MACEF w Mediolanie, jesienią 2009 roku, a następnie targów Ambiente we Frankfurcie nad Menem.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Chemia budowlana - Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci

Dlaczego biel króluje?


Tradycyjnie symbolizuje świeżość, duchowość i prostotę. Dzięki temu jest kolorem dobrego smaku: malując ściany na biało, trudno jest popełnić błąd w aranżacji wnętrz. Jednak w wielkomiejskim zgiełku dnia codziennego odkryto w bieli coś więcej. Ten kolor, oprócz wyważonej aranżacji, zapewnia domownikom wyciszenie i relaks.

W poszukiwaniu idealnej bieli warto sięgać po ekspertów. W Skandynawii, słynącej z minimalistycznego wzornictwa i aranżacji, poprzeczka dla białego koloru postawiona jest wysoko. Dlatego wodorozcieńczalna farba lateksowa Pure White fińskiej marki Tikkurila, zachwyca efektem śnieżnej bieli.

Chemia budowlana - Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci
Ściany pomalowane na biało pozwalają zaistnieć sprzętom i detalom znajdującym się we wnętrzu. Są doskonałym tłem dla białych przedmiotów oraz dla wszystkich innych barw, które wprowadzimy do domu. Co więcej, biel farby Pure White, spowoduje optyczne powiększenie i rozświetlenie pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla małych lub pozbawionych okna pokojów.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku
Techniczne właściwości farby Pure White pozwalają na jej uniwersalne wykorzystanie do malowania ścian i sufitów zbudowanych z płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, podłoży betonowych oraz zagruntowanych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. Farba doskonale się rozprowadza, nie kapie i dobrze kryje. Nadaje powierzchni głęboko matowe, eleganckie wykończenie.

Receptura produktu zawiera teraz mniej niż 30 g/l Lotnych Związków Organicznych, co oznacza, że w pełni spełnia obowiązujące normy krajowe oraz Unii Europejskiej. Co ważne, farba Pure White jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Gdy nie stać nas na kupno projektu aranżacji wnętrz, sięgnijmy po biel – uniwersalnego, sprawdzonego i modnego designera.
Chemia budowlana - Pure White marki Tikkurila - Biel w czystej postaci

Atuty produktu:


- doskonały, długotrwały efekt bieli
- znakomite krycie i trwała powłoka
- odporność na przemywanie
- rekomendowana przez PTA

Stopień połysku: pełny mat;
Kolor: biały;
Wydajność: do 14 m2 / l;
Czas schnięcia: ok. 4 h;
Opakowanie: 3 l; 10 l;
Cena: 51,62 zł / 3 l.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt