chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » VIDARON - opiekuńczy duch drewna

VIDARON - opiekuńczy duch drewna

10.05.2010
Drewno jest naturalne, bliskie i ciepłe... Wybieramy je odruchowo, kiedy chcemy poczuć się przytulnie i bezpiecznie. Wraz z nim nasze otoczenie przenika energia lasu. Innowacyjna seria produktów do ochrony i dekoracji drewna VIDARON sprawi, że zaletami drewna będziemy mogli cieszyć się przez lata.

Chemia budowlana - VIDARON  - opiekuńczy duch drewna
Wyobraź sobie, że jesteś duchem skandynawskiej puszczy zaklętym w drzewie. Twoja kora i liście oddychają ożywczym powietrzem lasu. Twoje korzenie zagłębiają się w życiodajną Ziemię, a konary dumnie pną się ku Słońcu. Współistniejesz z Naturą, rozumiesz i akceptujesz jej prawa …
Przeczytaj również: Domalux Szybkoschnący
REKLAMA:


Taki właśnie jest VIDAR, pradawny, nordycki opiekun drzew. Tajniki życia w zgodzie
z duchem puszczy od wieków zgłębiano w Skandynawii. Jej mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drzewo. Nauczyli się umiejętnie je wykorzystywać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki nowej serii VIDARON.

FFiL Śnieżka SA oddaje w ręce amatorów i profesjonalistów mistrzowską linię produktów. VIDARON to ekspert w dziedzinie pielęgnacji drewna. Łączy doświadczenie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Drzewa wzrastając cierpliwie przez lata czerpią z mądrości Natury. Swoje dziedzictwo przekazują tylko tym, którzy nauczyli się z nimi właściwie obchodzić. Drewno to prosty i zarazem szlachetny materiał, wymagający czułego traktowania… VIDARON czerpie ze skandynawskich tradycji sztuki pracy z tym niezwykłym materiałem.

Chemia budowlana - VIDARON  - opiekuńczy duch drewna
Chemia budowlana - VIDARON  - opiekuńczy duch drewna
Przeczytaj również: Altax lakier do podłóg
VIDARON to także nowoczesność. Seria wykorzystuje unikalną technologię Teflon® surface protector, która zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń do drewna. Powierzchnie pomalowane lakierami zawierającymi Teflon® zachowują wyjątkową trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Na wiosnę wracamy do ogrodu, do kwiatów, drzew, trawników i… naszych mebli ogrodowych. To długo oczekiwane spotkanie z Naturą jest prawdziwe w otoczeniu materiałów bliskich i przyjaznych. Właśnie takich, jak drewno. W zabezpieczaniu zewnętrznych dekoracyjnych elementów drewnianych niezastąpiony okazuje się VIDARON. Producent daje aż 6-letnią gwarancję na powierzchnie wymalowane lakierami, zawierającymi Teflon® surface protector.

Chemia budowlana - VIDARON  - opiekuńczy duch drewna
Przeczytaj również: Bona Resident Plus
VIDARON wydobywa z drzewa jego naturalne piękno. Zastosowane technologie nie tylko chronią drewno, ale także wydłużają jego żywotność. Seria produktów VIDARON pozwala na kompleksową pielęgnację elementów wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Znajdziemy tu impregnaty doskonale nadające się do zabezpieczania stropów czy elementów więźby dachowej (linia czarna - ochrona). Są także lakiery, które zabezpieczając nasze meble czy inne elementy architektury ogrodowej, jednocześnie je dekorują (linia zielona – ochrona i dekoracja). Serię uzupełniają preparaty o doskonałych właściwościach dekoracyjnych, które mogą być wykorzystywane wewnątrz, np. do lakierowania podłóg i boazerii (linia fioletowa - dekoracja).

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt