chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Nowe życie starych przedmiotów z Beckers

Nowe życie starych przedmiotów z Beckers

15.02.2018
Drewniana komoda po babci, piękna toaletka mamy z czasów młodości czy ulubione zabawki z dzieciństwa – posiadasz stare przedmioty, które darzysz szczególnym sentymentem, choć z biegiem czasu straciły swój urok? Wystarczy odświeżyć je odpowiednią emalią i zachować związane z nimi wspomnienia na dłużej.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

W niejednym domu znaleźć można dawno nieużywane meble, z którymi mimo zniszczeń czy wyblaknięć nie chcemy się rozstać. Na szczęście dzięki kilku prostym czynnościom można nadać im drugie życie. Jednym z najprostszych sposobów na renowację starych elementów wyposażenia jest ich pomalowanie. W tym celu należy dokładnie zeszlifować powierzchnię, oczyścić z pyłu i kurzu oraz odtłuścić, by następnie za pomocą pędzla i emalii Beckers Designer Universal przywrócić im dawny blask. Dla podkreślenia efektu warto wybrać intensywne kolory. Taki zabieg sprawi także, że stare krzesła będą wyglądały jak designerskie meble.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Z Beckers nie tylko meble z przeszłości mogą zyskać nowe życie. Stara wanienka z odzysku pomalowana w żywym odcieniu Red Deluxe w upalne dni będzie nadal z powodzeniem służyć dzieciom do wodnych zabaw przed domem. Jeśli zachowamy lub stworzymy na niej ciekawy wzór, świetnie sprawdzi się też w nowej roli - choćby jako oryginalny kwietnik, stylowo wkomponowując się w kolorową roślinność ogrodu.
REKLAMA:


Odświeżanie zapomnianych zabawek może być sentymentalną podróżą w czasie. Emalia Beckers Designer Universal posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jest więc bezpiecznym wyborem także dla alergików. Mając do dyspozycji paletę 16 kolorów można stworzyć barwne kompozycje, a wysoka trwałość emalii sprawi, że odnowione zabawki będą służyły kolejnym pokoleniom przez lata.


Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt