chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Inspirujące pomysły na domowe biuro

Inspirujące pomysły na domowe biuro

12.06.2017
Praca w domu, nauka do egzaminu czy ważnej prezentacji – istnieje wiele powodów, dla których warto przeznaczyć część domowego wnętrza na biuro lub gabinet. Odpowiednia aranżacja pozwoli stworzyć przestrzeń sprzyjającą koncentracji i skupieniu oraz zapewnić warunki niezbędne do efektywnej pracy.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Jeżeli nie mamy wystarczającej przestrzeni na przeznaczenie osobnego pomieszczenia na biuro, możemy wygospodarować w tym celu na przykład część salonu i wyróżnić tę przestrzeń za pomocą kolorów. Pomalowanie jednej ściany w intensywnym odcieniu będzie nie tylko ciekawym rozwiązaniem, ale i dodatkową dekoracją całego wnętrza. Żywe kolory takie jak Vivid Pink warto stonować spokojnymi odcieniami np. Misty Violet z serii Beckers Designer Colour. Takie zestawienie rozbudzi kreatywność, ale jednocześnie nie będzie zbyt przytłaczające.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Urządzając miejsce do pracy w mieszkaniu należy pamiętać o tym, by wpasować je w styl domowego wnętrza. Przy wyborze biurka czy innych mebli biurowych warto więc zadbać, by były one spójne z otoczeniem, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i estetycznym. Odrobina czerni będzie sprzyjała poszukiwaniu energii do działania, zaś kontrastowa biel Beckers Designer White pozwoli rozjaśnić umysł. Całość zaś stworzy harmonijną i funkcjonalną kompozycję.
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Dekorując przestrzeń do pracy lub nauki warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”. Zbyt duża liczba elementów dekoracyjnych będzie bowiem rozpraszać uwagę podczas wykonywanych zajęć. Sposobem na uporządkowanie różnorodnych pomysłów i utrzymanie ładu jest wyłożenie ściany korkiem, do której można przypinać ważne notatki. Taka aranżacja w połączeniu z niebieskim kolorem Marina Blue stworzy idealne warunki do spokojnej pracy. Do tego regał plus kilka pojemników, by schować różnego rodzaju dokumenty czy akcesoria i przestrzeń do działania gotowa.

REKLAMA:


Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt