chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Remmers - produkt miesiąca

Remmers - produkt miesiąca

01.02.2017
PRODUKT MIESIĄCA - CENY MIESIĄCA - Remmers Hartwachs-Öl

PROMOCJA!!!Chemia budowlana - Remmers - produkt miesiąca

Za oknem jeszcze zima, ale warto już pomyśleć o zbliżającej się wiośnie i porządkach: odśwież drewniane powierzchnie w domu wysokiej jakości produktem Remmers Hartwachs-Öl. Tym bardziej, że w lutym oferujemy go w specjalnych cenach!
REKLAMA:


Ceny specjalne na Remmers Hartwachs-Öl:

Chemia budowlana - Remmers - produkt miesiąca

Obszary stosowania:
Hartwachs-Öl stosuje się we wnętrzach. Szczególnie zalecany jest do stosowania na podłogach drewnianych i schodach. Preparatem mogą być również pokrywane wysokiej jakości meble z masywnego drewna, panele, listwy, okładziny korkowe.
Nie zaleca się stosowania produktu na kuchennych blatach roboczych z uwagi na ich częsty kontakt z wodą.

Właściwości:
Hartwachs-Öl jest bezbarwny i nadaje się do prawie wszystkich rodzajów drewna. Głęboko wnika w drewno, podkreślając przy tym jego naturalny rysunek. Dzięki swoim impregnującym właściwościom tworzy antypoślizgową, nie przyjmującą brudu powłokę ochronną sprawdzającą się w trudnych warunkach. Spełnia wymagania dla obciążeń chemicznych wg normy DIN 68 861 część 1 grupa obciążeń 1, a także DIN EN 71 -3 Bezpieczeństwo zabawek.
Przeczytaj również: Remmers - produkt miesiąca
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt