chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Jedynka® Emaftal - renowacjai drewna i metalu

Jedynka® Emaftal - renowacjai drewna i metalu

16.11.2009
Jedynka® Emaftal to dobrze znana i ceniona emalia alkidowa, stworzona dla ochrony drewna i metalu. Dzięki swemu podwójnemu zastosowaniu, malowanie Jedynką® Emaftal to oszczędność czasu i pieniędzy. Jej bogata oferta barw sprawia, że drewniane i metalowe sprzęty tworzą spójną kolorystycznie całość aranżacji w każdym wnętrzu i ogrodzie.

Chemia budowlana - Jedynka® Emaftal - renowacjai drewna i metalu
Jeśli zależy nam aby drewniany komplet wypoczynkowy i metalowy stół w ogrodzie, zachowały estetyczny wygląd i służyły nam przez wiele lat, co jakiś czas trzeba dokonać ich renowacji. Obecnie możemy to zrobić przy pomocy jednego produktu o szerokim zastosowaniu – emalii alkidowej JEDYNKA® EMAFTAL. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ oszczędzamy pieniądze na zakup oddzielnych preparatów do drewna i do metalu.
REKLAMA:


JEDYNKA® EMAFTAL to produkt o sprawdzonym działaniu. Emalia tworzy trwałe i odporne na uszkodzenia powłoki z połyskiem. Warstwy szybko schną i mają wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych, co jest szczególnie ważne przy malowaniu sprzętów użytkowanych na zewnątrz. Produkt sprawdzi się również przy malowaniu lamperii na mineralnych tynkach wewnętrznych oraz przy renowacji starych wymalowań alkidowych, poliuretanowych, poliwinylowo-akrylowych, nitrocelulozowych oraz styrenowanych.

Jednak to nie wszystko. Ta niskoaromatyczna emalia doskonale nadaje się także do odświeżenia wyglądu elementów wyposażenia znajdujących się wewnątrz domu. Co bardzo ważne, ekologiczna receptura JEDYNKI® EMAFTAL jest bezpieczna dla użytkowników, ponieważ nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Emalia w pełni spełnia także normy krajowe oraz Unii Europejskiej – od 2010 roku dopuszczalna zawartość Lotnych Związków Organicznych (LZO) w tej kategorii wyrobów farbiarskich wynosić będzie 300 g/l.

Chemia budowlana - Jedynka® Emaftal - renowacjai drewna i metalu
JEDYNKA® EMAFTAL jest dostępna w atrakcyjnej i cenionej przez użytkowników gamie, obejmującej aż 21 gotowych kolorów. Są to: biały, błękitny, kość słoniowa, kremowy, żółty średni, pomarańczowy pastelowy, czerwony jasny, brązowy, beżowy, zielony jasny, seledynowy, popielaty, szary jasny, czarny, błękitny, orzech jasny, mahoń, niebieski, żółty jasny, orzech średni oraz niebieski jasny. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu JEDYNKI® EMAFTAL i bogatej palecie barw każdy stolik, krzesło czy dekoracyjny detal zostanie idealnie wkomponowany w wystrój ogrodu czy wnętrza.
Przeczytaj również: Wszechstronna JEDYNKA®
Do malowania JEDYNKĄ® EMAFTAL zachęca również przystępna cena produktu – ok. 14 zł za opakowanie 0,9 l (kolor: mahoń), co pozwoli na odnowienie blisko 14 m2 powierzchni.

Od września 2009 roku produkt dostępny jest w nowych opakowaniach, na których znajduje się praktyczny instruktaż stosowania.

Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt